What's happening?

65

65 Cały film

65 million years ago, prehistoric Earth had a visitor.Mar. 02, 2023Canada93 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 vote

Streszczenie

65 cały film

Gdzie obejrzeć 65 cały film? Film “65” w reżyserii Scotta Becka i Bryana Woodsa to thriller sci-fi, który w przystępny sposób łączy elementy klasycznych opowieści o kosmosie i podróżach w czasie. Fabuła filmu skupia się na astronautce, która po wypadku zostaje przeniesiona na planetę, która okazuje się Ziemią sprzed 65 milionów lat. Nasza bohaterka musi zmierzyć się z zupełnie nowym otoczeniem, pełnym prehistorycznych stworzeń oraz starożytnymi cywilizacjami. Główną rolę w filmie gra Anna Kendrick, która świetnie odnajduje się w roli ambitnej astronautki, stojącej w obliczu trudnych wyzwań. To właśnie jej postać, dzięki świetnej grze aktorskiej, wprowadza nas w tajemniczy świat prehistoryczny. Kendrick z jednej strony emanuje pewnością siebie, ale jednocześnie potrafi uchwycić różnorodne emocje, których doświadcza w trudnych sytuacjach.

Fabuła:

Film “65” opowiada historię astronauty, który rozbija się na nieznanej planecie. Okazuje się jednak, że ta planeta to Ziemia, ale 65 milionów lat temu. Główny bohater musi zmierzyć się z nowym światem i próbować przetrwać w zupełnie innych warunkach. Astronauta, który wraz z załogą odbywa misję kosmiczną, zostaje zmuszony do awaryjnego lądowania na planecie, której nie ma na mapach. Wkrótce okazuje się, że znajduje się on na Ziemi, ale w czasach prehistorycznych, kiedy panowały dinozaury. Bohater musi zmierzyć się z niebezpieczeństwami, jakie niosą ze sobą te olbrzymie stworzenia, które stanowią zagrożenie dla jego życia. Mimo swojego doświadczenia, astronauta nie jest w stanie radzić sobie w tak niebezpiecznym środowisku. Znajduje jednak sprzymierzeńca w postaci młodej dziewczyny z prehistorycznego plemienia. Razem próbują przetrwać i znaleźć sposób na powrót do swojego czasu.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć 65 cały film? Co ciekawe, film “65” nie skupia się jedynie na akcji i efektach specjalnych. W scenariuszu Becka i Woodsa znajduje się wiele odniesień do kultury popularnej, szczególnie do klasyków kina sci-fi. Warto też zwrócić uwagę na wspaniałą muzykę, która tworzy unikalny klimat i podkreśla emocje widza. Niestety, film nie jest pozbawiony pewnych wad. Choć wizualnie prezentuje się dobrze, to jego tempo niekiedy spowalnia, co może wprowadzić nieco nudę u widzów. Niektóre elementy scenariusza wydają się też być nieco przewidywalne. Podsumowując, “65” to przyzwoity thriller sci-fi, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom gatunku. Choć film ma swoje wady, to warto dać mu szansę i zanurzyć się w tajemniczym świecie prehistorycznym wraz z bohaterką.

65
65
65
65
65
65
65
65
65
65

Dyrektor

Obsada

Brian Dare isZoic Ship (voice) (uncredited)
Zoic Ship (voice) (uncredited)

Podobne tytuły

Nie
Kokainowy miś
Pacifiction
Bestia
Wilcze Stado
Ant-Man i Osa: Kwantomania
Jestem otchłanią
Wyzwolenie
John Wick 4
Pokusa
Avatar: Istota Wody
Wyrwa
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!