What's happening?

Film Abyzou Zobacz Trailer poniżej:


Abyzou

Abyzou Cały film

No soul is safe.Sep. 23, 2022Bulgaria93 Min.R
twoja ocena: 0
5 473 ocen

Streszczenie

Abyzou cały film

Gdzie obejrzeć Abyzou cały film? Niniejsza recenzja dotyczy filmu „Abyzou”, którego premiera odbyła się w 2022 roku. Film opowiada historię demonicznej istoty o imieniu Abyzou, która w żydowskiej tradycji była obwiniana za powodowanie poronień i śmierć niemowląt. Reżyserem filmu jest Oliver Park, a scenariusz napisał Hank Hoffman. Film zalicza się do gatunku horroru i został wyprodukowany w USA. Na początku warto zaznaczyć, że film ma bardzo krótki czas trwania, tylko godzinę i trzydzieści trzy minuty. To oznacza, że twórcy mieli bardzo ograniczony czas, aby opowiedzieć historię. Niestety, nie udało się im tego dokonać w sposób satysfakcjonujący dla widza. Fabuła jest bardzo chaotyczna i niezrozumiała. Ciężko jest zrozumieć, co dzieje się na ekranie, a jeszcze trudniej jest zrozumieć, dlaczego coś się dzieje. Fabuła jest bardzo naciągana i skonstruowana w sposób, który przypomina raczej zlepianie przypadkowych scen w całość, niż opowiedzenie spójnej historii.

Fabuła:

„Abyzou” to horror, którego fabuła skupia się na młodej matce, Annie, która zaczyna podejrzewać, że jej dziecko jest zagrożone przez demoniczne siły. Kiedy odwiedza ona specjalistę od demonologii, dowiaduje się o istocie o imieniu Abyzou, która jest demonem w żydowskiej tradycji, odpowiedzialnym za poronienia i śmierć niemowląt. Annie jest przerażona, kiedy zaczyna dostrzegać niepokojące znaki, które wskazują na to, że Abyzou może chcieć zabić jej dziecko. Wraz ze swoim mężem i przyjaciółmi postanawiają podjąć walkę z demonem i ocalić swoje dziecko. Jednakże, w miarę jak walka z Abyzou się toczy, staje się jasne, że istota ta jest bardziej inteligentna i potężniejsza, niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna, a Annie i jej rodzina muszą walczyć o przetrwanie i ochronę swojego dziecka przed demonem. Ostatecznie, „Abyzou cały film” to horror oparty na żydowskich legendach, który przynosi nowe spojrzenie na temat demonicznych istot i poronień.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Abyzou cały film? Dodatkowo, postaci w filmie są bardzo płytkie i niezbyt interesujące. Główna bohaterka, która ma walczyć z demonem, nie jest postacią, z którą można się utożsamić lub którą można polubić. Jej postać jest bardzo powierzchowna i mało interesująca. Podobnie jest z pozostałymi postaciami w filmie, które pojawiają się na ekranie na bardzo krótko, aby następnie zniknąć bez śladu. To oznacza, że widz nie ma szansy na wczucie się w historię i emocjonalne zaangażowanie się w losy postaci. Co do samej demonicznej istoty, to niestety nie jest ona wystarczająco przerażająca. Widzimy ją zbyt rzadko i zbyt krótko, aby udało jej się wywołać u nas lęk i przerażenie. To oznacza, że film nie spełnia swojego podstawowego zadania, którym jest straszenie widza. Podsumowując, „Abyzou cały film” to niestety bardzo słaby film. Fabuła jest chaotyczna, postaci płytkie, a demoniczna istota niewystarczająco przerażająca.

Abyzou
Abyzou
Abyzou
Abyzou
Abyzou
Abyzou
Abyzou
Abyzou
Abyzou
Abyzou

Dyrektor

Oliver Park
Dyrektor

Obsada

Podobne tytuły

Martwe zło: Przebudzenie
Terrifier 2
Najbardziej samotny chłopak na świecie
Renfield
Egzorcysta papieża
Konsekracja
Uśmiechnij Się
Zaproszenie
Puchatek: Krew i miód
Bo się boi
Krzyk 6
Mów do mnie
Udostępniono48
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!