What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Asteriks i Obeliks: Imperium smoka po szybkiej rejestracji:


Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka Cały film

Feb. 01, 2023
twoja ocena: 0
5 269 ocen

Streszczenie

Asteriks i Obeliks Imperium smoka cały film

Będziemy śledzić losy naszych dobrze znanych bohaterów: Asteriksa i Obeliksa. Każdy dorosły czy też dziecko niejednokrotnie widziało ich w akcji i miło spędzało przy tym czas. Podczas swoich podróży zmagali się oni z Juliuszem Cezarem, odwiedzili Egipt i Kleopatrę, wzięli udział w Igrzyskach Olimpijskich czy też pili herbatę u boku jej Królewskiej Mości. Najnowsza czyli piąta już część nosi tytuł: Asteriks i Obeliks: Imperium smoka. Tym razem będą zmuszeni udać się na Daleki Wschód by uratować chińską Cesarzową z pomocą swojego tajnego magicznego wywaru. Spotkają też swojego odwiecznego wroga.

Fabuła:

Cofamy się do roku 50 p.n.e gdzie w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia zostaje uwięziona Cesarzowa Chin. Księżniczka Sass-Yi, córka porwanej i więzionej Cesarzowej wraz ze swoim oddanym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do dobrze nam znanej Galii w poszukiwaniu pomocy dla swojego kraju. Podczas wędrówki poznaje naszych dzielnych galów, Asteriksa i Obeliksa. Dwójka wojowników którzy dla sprawiedliwości i porządku są w stanie zrobić wszystko, a przy okazji dobrze podjeść. Galowie bez większego namysłu zgadzają się pomóc księżniczce. Wspólnie z jej przyjaciółmi i sporym zapasem magicznego wywaru wyruszają w podróż na Daleki Wschód. Juliusz Cezar bacznie obserwuje zmiany w orientalnej krainie. Zbiera swoją potężną armię by zaatakować i podbić ją.

Ciekawostki:

Główną rolę Asteriksa i Obeliksa zagrają tutaj: Guillaume Canet i Gilles Lellouche, po drugiej stronie staną władca Rzymu oraz królowa Egiptu. Których zagrali odpowiednio Vincent Cassel oraz Marion Cotillard. Gościnny udział będzie brał Zlatan Ibrahimovic. Piłkarska legenda dzięki której w filmie nie zabraknie sportowej rozgrywki rodem z Olimpiady. Piąta część wyreżyserowana na podstawie scenariusza Guillaume Canet’a, który napisał wspólnie z Julienem Hervém oraz Philippem Mechelenem. Canet wciela się też po raz pierwszy w Asteriksa. Natomiast w Obelixa wciela się debiutujący w tej roli Gilles Lellouche. Nie zobaczymy tutaj naszych starych aktorów którzy przez lata wcielali się w ich rolę.

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Dyrektor

Obsada

Marion Cotillard isCléopâtre
Cléopâtre
Jonathan Cohen isGraindemaïs
Graindemaïs
Ramzy Bedia isEpidemaïs
Epidemaïs
Julie Chen Moonves isPrincesse Fu Yi
Princesse Fu Yi
Linh-Dan Pham isL'Impératrice
L'Impératrice

Podobne tytuły

Gran Turismo
Właściciele
Rycerze Zodiaku
Gra Fortuny
Renfield
Magic Mike: Ostatni taniec
Świat Buster
Zaginione Miasto
Człowiek zwany Otto
Skołowani
Szczęście Mikołajka
Po prostu super
Udostępniono20
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!