What's happening?

Film Babylon Zobacz Trailer poniżej:


Babylon

Babylon Cały film

Always make a scene.Dec. 23, 2022189 Min.
twoja ocena: 0
7 205 ocen

Streszczenie

Babylon cały film

Jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów: Babylon. Damian Chazelle jest jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych filmowców w Hollywood. Od przełomowego przeboju „Whiplash” z 2014 roku po „La La Land” z 2016 roku i „Firt Man” z 2018roku, nieustraszony autor pisze i kręci olśniewające dramaty, jak mało kto. W filmie „Babilon” zagrają aktorzy tacy jak: Brad Pitt, Margot Robbie czy też Tobey Maguire. Solidnie wykonane, wulgarne, ale pełne miłości przywołanie wspomnień, które umrą wraz z nami, oraz obrazów, które będą żyły wiecznie.

Fabuła:

Tutaj sprawy stają się interesujące. Chazelle powraca by ponownie rzucić światło na na pozorną świetność i wielkość Los Angeles. Film Babylon zagłębia się we wczesne lata Złotego Wieku Hollywood, których akcja toczy się w latach 1920, XX wieku. Podczas przechodzenia przemysłu filmowego od kina niemego do mówionego(talkie). W filmie ujrzymy wzloty i upadki wielu postaci które są prawdziwe jak i fikcyjne. Postać grana przez Brada Pitta ma być wzorowana na Johnie Gilbercie, gwieździe kina niemego. Jego kariera zaczęła upadać gdy władzę zaczęły przejmować kina talkie tymczasem Margot Robbie gra aktorkę Clarę Bow która z powodzeniem bez większych problemów przeszła na talkie i stała się uosobieniem szalonych lat dwudziestych. Następnie jest Jean Smart grający rzekomo fikcyjną postać hollywoodzkiego dziennikarza/krytyka który może zrobić lub przerwać karierę. Babylon będzie połączeniem wesołych jak i smutnych historii życiowych.

Ciekawostki:

Osiągnięcia Chazelle’a jako filmowca są oszałamiające. Jego filmy fabularne zgromadziły 23 nominacje do Oscara i 10 zwycięstw. W związku z tym, każdy w Hollywood chce pracować z nim, co odzwierciedla gwiazdorską obsadę „Babylon”. Oprócz Pitta, Robbiego i Maguire’a, pełna lista aktorów obejmuje.Katherine Waterston, Max Minghella, Flea. Samara Weaving, Rory Scovel, Lukas Haas, Eric Roberts, P.J. Byrne. Damon Gupton, Olivia Wilde, Spike Jonze , Phoebe Tonkin, Jean Smart, Li Jun Li, Jovan Adepo, Diego Calva, Chloe Fineman, Jeff Garlin i Troy Metcalf. Okres zdjęciowy trwał od 1lipca do 21pażdzernika 2021r, a same zdjęcia kręcone były w Los Angeles i Santa Clarita.

Babylon
Babylon
Babylon
Babylon
Babylon
Babylon
Babylon
Babylon
Babylon
Babylon

Dyrektor

Obsada

Diego Calva isManny Torres
Manny Torres
Margot Robbie isNellie LaRoy
Nellie LaRoy
Brad Pitt isJack Conrad
Jack Conrad
Jovan Adepo isSidney Palmer
Sidney Palmer
Li Jun Li isLady Fay Zhu
Lady Fay Zhu
Jean Smart isElinor St. John
Elinor St. John
Tobey Maguire isJames McKay
James McKay
J.C. Currais isTruck Driver
Truck Driver
Jimmy Ortega isElephant Wrangler
Elephant Wrangler
Marcos A. Ferraez isPolice Officer
Police Officer

Podobne tytuły

Wojna Królów
Vermeer
Opiekun
Magic Mike: Ostatni taniec
Plan 75
Rycerze Zodiaku
Miłość na nowo
Zamek
Ona jest miłością
Braty
Sisu
Roving Woman
Udostępniono36
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!