What's happening?

Film Bez urazy Zobacz Trailer poniżej:


Bez urazy

Bez urazy Cały film

Pretty. Awkward.Jun. 15, 2023USA103 Min.R
twoja ocena: 0
5 374 ocen

Streszczenie

Bez urazy cały film

Gdzie obejrzeć Bez urazy cały film? „Bez urazy” to komedia reżyserowana przez Gene’a Stupnitsky’ego, która bawi i porusza widza przez całą 1 godzinę i 43 minuty trwania filmu. Film został wydany w 2023 roku i jest pełen humoru, ale również zgłębia ważne tematy związane z relacjami międzyludzkimi. Gene Stupnitsky, który jest zarówno reżyserem, jak i scenarzystą filmu, dostarcza widzom pełen sprytu i dowcipu humor, który w mistrzowski sposób rozluźnia atmosferę i wywołuje salwy śmiechu. Dialogi są błyskotliwe, a sytuacje często absurdalne i nieprzewidywalne. „Bez urazy” udowadnia, że komedia może być zarówno inteligentna, jak i zabawna.

Fabuła:

Maddie, młoda i pewna siebie kobieta, przypadkowo natyka się na intrygujące ogłoszenie. Szukający kogoś na „randki” bogaci i nadopiekuńczy rodzice poszukują towarzysza dla swojego nieśmiałego syna, Percy’ego. Zadanie ma na celu pomóc Percy’emu przełamać swoją nieśmiałość i zyskać pewność siebie przed wyjazdem na studia do Princeton. Maddie, zafascynowana tą nietypową propozycją, decyduje się podjąć to wyzwanie. Wkracza w świat Percy’ego, który jest znacznie bardziej skryty i zamknięty w sobie, niż początkowo się spodziewała. Mimo różnic w ich osobowościach, z czasem zaczynają poznawać się nawzajem, odkrywając zarówno swoje wady, jak i zalety. W miarę jak ich „randki” trwają, relacja między Maddie i Percy’m staje się coraz bardziej skomplikowana. Początkowo zaczynają być tylko towarzyskimi partnerami, ale z biegiem czasu coraz bardziej zbliżają się do siebie emocjonalnie. Powoli zaczynają odkrywać swoje prawdziwe uczucia i obawy, rozwijając autentyczną więź.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Bez urazy cały film? Film porusza również temat relacji międzyludzkich i tożsamości. Poprzez postacie Maddie i Percy’ego, widzimy, jak ludzie często zakładają maski, by pasować do oczekiwań społeczeństwa. Jednak stopniowo odkrywamy prawdziwe uczucia, obawy i pragnienia bohaterów. Ta subtelna, ale ważna tematyka nadaje filmowi głębię i sprawia, że staje się bardziej uniwersalny i wartościowy. Wystąpienia aktorskie w „Bez urazy” są pełne energii i uroku. Każdy z aktorów doskonale wpasowuje się w swoją rolę i przekonująco oddaje emocje i charakter swojej postaci. Izabela Vidovic w roli Maddie wspaniale balansuje między inteligentną i pewną siebie kobietą a delikatną i empatyczną towarzyszką Percy’ego, granego przez uzdolnionego darem komedii aktora.

Bez urazy
Bez urazy
Bez urazy
Bez urazy
Bez urazy
Bez urazy
Bez urazy
Bez urazy
Bez urazy
Bez urazy

Podobne tytuły

Człowiek zwany Otto
Miłość na nowo
Masz ci los
Jezioro Słone
Pokolenie Ikea
W trójkącie
Dwa bilety do Grecji
Chora na siebie
Tonia
After 5. Na zawsze
Porady na zdrady 2
Gra Fortuny
Udostępniono21
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!