What's happening?

Blisko

Blisko Cały film

Nov. 01, 2022BE104 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 vote

Streszczenie

Blisko cały film

Nowy film „Blisko” z którym zapewne wielu ludzi się utożsamia. Choć może być szczera, ta tragedia wydaje się narzędziem narracyjnym mającym na celu udowodnienie jakiegoś ideologicznego punktu. Podczas gdy „Blisko” mogło obrać znacznie trudniejszą dramatyczną drogę obserwowania jak ci dwaj chłopcy radzą sobie z nowo odkrytą presją rówieśników. Wielu widzów nie będzie miało problemu z wyborem Dhonta. Sam film może równie dobrze zdobyć główną nagrodę w Cannes – miejscami jest tak mocny. Żyjemy w epoce w której w większości zachodniego świata rośnie akceptacja osób LGBT. Wraz z nią pojawiają się ludzie w młodszym wieku znajdujący społeczności które ich akceptują. Ale skutkiem ubocznym z braku lepszego określenia, jest to, że jeśli chodzi o intymność między chłopcami jest cienka granica. Teraz zakłada się że jeśli dwóch chłopców jest blisko, to nie są blisko ze względu na wspólne więzi i przyjaźń, tylko zawsze jest coś więcej.

Fabuła:

Film „Blisko” opowiada o dwójce, Leo i jego najlepszym przyjacielu Remim. Którzy byli jak bracia przez większość lata, a może i całe życie. Spali razem w tym samym łóżku, przytulali się, bawili, po prostu wszystko co robiłaby dwójka najlepszych przyjaciół. Tak było do pierwszego dnia nowego semestru szkolnego gdy jedna z dziewczyn zakłada że ​​są parą. Nazywa Leo p***em, co prowadzi Leo do zdystansowania się od Remiego. Pod pewnymi względami wygląda to na zwykły postęp w szkole średniej. Dwoje bliskich przyjaciół rozdziela się i znajduje innych ludzi i zainteresowania. Jednak Leo nie może sobie z tym poradzić i nie może zrozumieć różnicy między bliskością a izolacją od Remiego. Powoduje to spustoszenie w jego stanie psychicznym i emocjonalnym. Niestety, prowadzi to do czegoś drastycznego, co prześladuje Leo.

Ciekawostki:

W filmie „Blisko” skupimy się na dwójce bliskich przyjaciół, a głównie na Leo. Rodzina Léo posiada pola kwiatowe, a on jest drugim synem w swojej rodzinie. Z tego co się wydaje, Leo jest kochany i ciekawy życia, sportu, po prostu wszystkiego. Ale mimo wszystko jego najbliższym przyjacielem jest Rémi z którym bawi się w bójki. Wymyśla przygody, a nawet jada w jego domu i czasami dzieli z nim łóżko. Remi nie ma rodzeństwa ale w Leo odnajduje swoją bratnią duszę, który jest dla niego wszystkim. Z tego powodu są szczególnie blisko, a ze względu na to, jak blisko są prywatnie, Remi nie ma problemu z ukazaniem tego publicznie.

Blisko
Blisko
Blisko
Blisko
Blisko

Dyrektor

Lukas Dhont
Dyrektor

Obsada

Podobne tytuły

Aftersun
Babylon
Wieloryb
Pukając do drzwi
Człowiek zwany Otto
Tar
Fabelmanowie
Duchy Inisherin
Terrifier 2
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!