What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Challengers po szybkiej rejestracji:


Challengers

Challengers Cały film

Her game. Her rules.Apr. 18, 2024Italy132 Min.R
twoja ocena: 0
9 202 ocen

Streszczenie

Challengers cały film

Gdzie obejrzeć Challengers cały film? „Challengers” to film, który przywołuje nie tylko ducha rywalizacji sportowej, ale także emocje związane z miłością, przyjaźnią i odwagą. Reżyser Luca Guadagnino oraz scenarzysta Justin Kuritzkes stworzyli produkcję. Która nie tylko wciąga widza w świat tenisa, ale także zagłębia się w zawiłości ludzkich relacji. Historia opowiada o Tashi, byłej gwiazdzie tenisa, która teraz pełni rolę trenerki dla swojego męża. Po serii porażek, jej mąż musi zmierzyć się na korcie ze swoim byłym najlepszym przyjacielem, a zarazem byłym partnerem Tashi. To spotkanie nie tylko stawia przed głównymi bohaterami wyzwania sportowe, ale także konfrontuje ich z przeszłością, emocjami i decyzjami, które mogą odmienić bieg ich życia.

Fabuła:

Fabuła filmu „Challengers” obraca się wokół życia Tashi, byłej gwiazdy tenisa, która teraz pełni rolę trenerki dla swojego męża, Adama. Po serii porażek na korcie, Adam znajduje się na skraju zawodowej i osobistej klęski. Tashi, będąca nie tylko jego żoną, ale także mentorką, postanawia podjąć desperacki krok, aby pomóc mu odzyskać dawną formę. Jednak wyzwanie, przed którym stają, jest niezwykle trudne. Adam musi zmierzyć się na korcie ze swoim byłym najlepszym przyjacielem, Markiem. Mark był nie tylko jego partnerem w grze, ale także dawną miłością Tashi. Spotkanie na korcie staje się nie tylko starciem sportowym, ale także konfrontacją emocjonalną między trzema głównymi bohaterami.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Challengers cały film? Wspaniałe aktorstwo dodaje filmowi jeszcze więcej głębi. Obsada, w której znajdują się takie gwiazdy jak [wprowadź nazwy aktorów], dostarcza niezapomnianych występów, które potęgują siłę narracji i angażują widza na jeszcze głębszym poziomie. Muzyka, zdjęcia i scenografia również zasługują na uwagę. Doskonale dobrane utwory muzyczne podkreślają emocje panujące na ekranie, podczas gdy wizualna strona filmu zapewnia nie tylko estetyczną przyjemność, ale także dodaje głębi opowieści. „Challengers” to nie tylko film dla fanów tenisa. Ale dla wszystkich, którzy cenią dobrze opowiedzianą historię, silne emocje i doskonałe wykonanie. To produkcja, która zostaje z widzem na dłużej po zakończeniu seansu, pozostawiając wrażenie zarówno w sercach, jak i umysłach widzów.

Challengers
Challengers
Challengers
Challengers
Challengers
Challengers
Challengers
Challengers
Challengers
Challengers

Dyrektor

Obsada

Zendaya isTashi Donaldson
Tashi Donaldson
Mike Faist isArt Donaldson
Art Donaldson
Josh O'Connor isPatrick Zweig
Patrick Zweig
Darnell Appling isUmpire (New Rochelle Final)
Umpire (New Rochelle Final)
Bryan Doo isArt's Physiotherapist
Art's Physiotherapist
Shane T Harris isArt's Security Guard
Art's Security Guard
Nada Despotovich isTashi's Mother
Tashi's Mother
John McShane isLine Judge (New Rochelle Final)
Line Judge (New Rochelle Final)
Chris Fowler isTV Sports Commentator (Atlanta 2019)
TV Sports Commentator (Atlanta 2019)
Mary Joe Fernández isTV Sports Commentator (Atlanta 2019)
TV Sports Commentator (Atlanta 2019)

Podobne tytuły

Aftersun
Pierwszy gol
Strzępy
W gorsecie
Miłość na nowo
Magic Mike: Ostatni taniec
Pukając do drzwi
Bracia ze stali
Dziewczyna influencera
Styczeń
Zielona granica
Przesilenie zimowe
Udostępniono44
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!