What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Chleb i sól po szybkiej rejestracji:


Chleb i sól

Chleb i sól Cały film

Sep. 12, 2022Unknown99 Min.Not Rated
twoja ocena: 0
8 416 ocen

Streszczenie

Chleb i sól cały film

Gdzie obejrzeć Chleb i sól cały film? Film „Chleb i sól” to polski dramat z 2022 roku, wyreżyserowany i napisany przez Damiana Kocura. Głównym bohaterem jest student warszawskiej Akademii Muzycznej, który podczas wakacji wraca do swojej rodzinnej miejscowości, gdzie staje się świadkiem konfliktu pomiędzy miejscowymi a obcokrajowcami. Filmweb poleca ten film i w sumie nie jest to zaskakujące, ponieważ „Chleb i sól” to naprawdę solidna produkcja. Po pierwsze, warto zwrócić uwagę na doskonałe aktorstwo całej obsady, w szczególności głównego bohatera, w którego postać wcielił się Jan Świderski. Świderski w rewelacyjny sposób oddaje emocje swojej postaci, co sprawia, że widz czuje z nią silną więź emocjonalną.

Fabuła:

Film „Chleb i sól” opowiada historię młodego studenta warszawskiej Akademii Muzycznej, który w czasie wakacji wraca do swojej rodzinnej miejscowości. Okazuje się jednak, że w miasteczku panuje napięta atmosfera związana z konfliktem pomiędzy mieszkańcami, a grupą obcokrajowców. Którzy przyjechali do Polski w poszukiwaniu pracy. Główny bohater filmu, Patryk, staje w obliczu trudnych wyborów moralnych. Gdy poznaje młodą Ukrainkę Anyę, która pracuje jako kelnerka w miejscowej restauracji. Pomimo sprzeciwu rodziny i przyjaciół, Patryk decyduje się pomóc Anyi. Która jest oskarżana o kradzież pieniędzy z restauracji, w której pracuje. W międzyczasie dochodzi do kolejnych aktów przemocy ze strony grupy obcokrajowców, co powoduje, że sytuacja w mieście staje się coraz bardziej napięta.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Chleb i sól cały film? Kolejnym mocnym punktem filmu jest scenariusz, który naprawdę potrafi zaciekawić. Damian Kocur porusza ważny temat obecny w polskim społeczeństwie – konflikt pomiędzy Polakami a obcokrajowcami. Reżyser przedstawia tę tematykę w sposób subtelny i przemyślany. Unikając jednostronności i uproszczeń.”Chleb i sól” to także bardzo dobrze nakręcony film. Kocur zdecydował się na zastosowanie ciekawych technik filmowych. Takich jak na przykład ujęcia z drona, które pozwalają na pokazanie piękna krajobrazów polskiej wsi. Film nie jest jednak pozbawiony wad. Niestety, sceny z obcokrajowcami czasem wydają się być nieco sztuczne i przerysowane. Dodatkowo, pomimo ciekawie poprowadzonej historii, tempo filmu momentami spada, co może zniechęcić niektórych widzów. Podsumowując, „Chleb i sól” to godna uwagi polska produkcja, która warto zobaczyć, szczególnie ze względu na świetne aktorstwo i ciekawy scenariusz. Mimo pewnych wad, film Damian Kocura z pewnością zyska uznanie wielu widzów i krytyków.

Chleb i sól
Chleb i sól

Podobne tytuły

Zielona granica
Właściciele
Gran Turismo
Asteroid City
Ona jest miłością
Opadające liście
Opiekun
Totem
Aftersun
Wojna Królów
Piękna katastrofa
Kawałek nieba
Udostępniono45
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!