What's happening?

Chora na siebie

Chora na siebie Cały film

Sep. 30, 2022NO97 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 vote

Streszczenie

Chora na siebie cały film

Gdzie obejrzeć Chora na siebie cały film? “Chora na siebie” to czarna komedia z 2022 roku, wyreżyserowana i napisana przez Kristoffera Borgliego. Film opowiada historię Signe i Thomasa, dwójki ludzi, którzy żyją w niezdrowym związku. Kiedy jeden z nich odnosi sukces artystyczny, sytuacja między nimi zaczyna się pogarszać, a relacja staje się jeszcze bardziej toksyczna. Główni bohaterowie filmu są bardzo dobrze zagrani przez Syk Pike i Thomaasa Hayesa. Ich chemia na ekranie jest wyjątkowo silna, a ich relacja wydaje się prawdziwa i realistyczna. Oboje wspaniale oddają emocje i uczucia swoich postaci, dzięki czemu łatwo z nimi się utożsamić i przeżyć razem z nimi emocje.

Fabuła:

Gdzie obejrzeć Chora na siebie cały film? Fabuła “Chorej na siebie” skupia się na związku między Signe i Thomasem. Którzy żyją wraz ze sobą w wynajętym mieszkaniu w Oslo. Oboje są artystami – Signe jest rzeźbiarką, a Thomas pisarzem – i na co dzień starają się znaleźć sposób na przetrwanie, pracując w różnych zawodach dorywczych. Początkowo para wydaje się dobrze funkcjonować, ale z czasem związek między nimi staje się coraz bardziej toksyczny i patologiczny. Signe jest zazdrosna o sukcesy Thomasa, a on z kolei wykorzystuje swoją władzę w związku, aby kontrolować partnerkę. Sytuacja w filmie Chora na siebie cały film zaczyna się komplikować, gdy Thomas otrzymuje nagrodę za swoją najnowszą książkę, a jego kariera nagle nabiera rozpędu. Signe zaczyna czuć się jeszcze bardziej zagubiona i niepewna siebie, a jej emocje zaczynają wychodzić poza kontrolę.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Chora na siebie cały film? Główni bohaterowie filmu są bardzo dobrze zagrani przez Syk Pike i Thomaasa Hayesa. Ich chemia na ekranie jest wyjątkowo silna, a ich relacja wydaje się prawdziwa i realistyczna. Oboje wspaniale oddają emocje i uczucia swoich postaci. Dzięki czemu łatwo z nimi się utożsamić i przeżyć razem z nimi emocje. Borgli perfekcyjnie wykorzystuje swoje umiejętności reżyserskie, aby stworzyć mroczną, surrealistyczną atmosferę, która sprawia, że film jest jeszcze bardziej przerażający i intrygujący. Z jednej strony “Chora na siebie” jest bardzo subtelna i spokojna. Z drugiej zaś momentami zaskakuje widowiskowymi sekwencjami i niezwykle silnymi emocjami. Oprawa wizualna i dźwiękowa filmu jest również na bardzo wysokim poziomie. Zdjęcia są pięknie wykonane, a muzyka skomponowana przez Mariusa Christiansena jest niezwykle nastrojowa i wspaniale oddaje nastrój filmu. Podsumowując, “Chora na siebie” to doskonały film, który na długo pozostaje w pamięci i pozostawia widza z mieszanymi uczuciami. To mocne i intrygujące kino, które zdecydowanie warto zobaczyć.

Chora na siebie
Chora na siebie
Chora na siebie
Chora na siebie
Chora na siebie
Chora na siebie
Chora na siebie
Chora na siebie
Chora na siebie
Chora na siebie

Podobne tytuły

Blef doskonały
Kokainowy miś
Aftersun
Ślub doskonały
Mafia Mamma
Renfield
Gra Fortuny
Forever Young
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
I Love My Dad
W trójkącie
Masz ci los
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!