What's happening?

Film Cicha dziewczyna Zobacz Trailer poniżej:


Cicha dziewczyna

Cicha dziewczyna Cały film

May. 13, 2022Ireland94 Min.PG-13
twoja ocena: 0
9 275 ocen

Streszczenie

Cicha dziewczyna cały film

Gdzie obejrzeć Cicha dziewczyna cały film? „Cicha dziewczyna” to irlandzki dramat z 2022 roku, którego reżyserią i scenariuszem zajmuje się Colm Bairéad. Film ten wprowadza nas w atmosferę Irlandii roku 1981, przenosząc nas w czasie do kraju, który wówczas toczył złożone dyskusje i konflikty. To nie tylko opowieść o młodej dziewczynce, lecz również o historii, tajemnicach i relacjach rodzinnych. Reżyser Colm Bairéad umiejętnie buduje napięcie przez cały film, ukazując malownicze krajobrazy irlandzkiej wsi kontrastujące z wewnętrznymi konfliktami postaci. Jego reżyseria pozwala widzom stopniowo odkrywać warstwy historii, a także wczuć się w emocje bohaterów. Scenariusz, również autorstwa Bairéada, układa się w spójną narrację, w której każdy szczegół ma znaczenie i prowadzi do głównego rozwiązania.

Fabuła:

Akcja filmu rozgrywa się w Irlandii w roku 1981, w czasach politycznych niepokojów i głębokich przemian społecznych. Główną bohaterką jest młoda dziewczynka, której imienia długo nie poznajemy, lecz nazwana zostaje „Cichą Dziewczynką”. Dziewczynka pochodzi z zaniedbanej i dysfunkcyjnej rodziny, w której brakuje jej uwagi, miłości i zrozumienia. Akcja rozpoczyna się w tej beznadziejnej rzeczywistości, ukazując jej codzienne życie w miejskim otoczeniu, w którym nieustannie jest ignorowana i opuszczona. Jednak los stawia ją na ścieżce zmiany, gdy zostaje wysłana na wieś, aby spędzić czas u odległych krewnych. Wkrótce po przybyciu na wieś, dziewczynka odkrywa, że to spokojne i urokliwe miejsce kryje w sobie wiele tajemnic. W domu swoich krewnych zaczyna odkrywać ślady przeszłości, które prowadzą ją do tajemnicy związanej z rodziną i historią Irlandii.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Cicha dziewczyna cały film? Jeśli chodzi o stronę wizualną, film zachwyca ujęciami natury i klimatem lat 80. Nie można także zapomnieć o udanym ścieżce dźwiękowej, która dodaje głębi emocjonalnej każdej scenie i potęguje napięcie w kluczowych momentach. Mimo że film „Cicha dziewczyna” otrzymał różnorodne oceny – zarówno od widzów, jak i krytyków – warto dać mu szansę i samodzielnie odkryć magię tej historii. To produkcja, która angażuje, wzrusza i skłania do refleksji nad naturą ludzkich relacji oraz wpływem przeszłości na teraźniejszość. Polska premiera filmu daje okazję, by przenieść się do Irlandii lat 80. Zanurzyć się w historii dziewczynki, która odkrywa tajemnice swojej rodziny i kraju.

Cicha dziewczyna
Cicha dziewczyna
Cicha dziewczyna
Cicha dziewczyna
Cicha dziewczyna
Cicha dziewczyna
Cicha dziewczyna
Cicha dziewczyna
Cicha dziewczyna
Cicha dziewczyna

Podobne tytuły

Pukając do drzwi
Bliscy
Duchy Inisherin
Roving Woman
Niebieska linia
Właściciele
Plan 75
Sundown
Tar
Jezioro Słone
Zielona granica
Człowiek zwany Otto
Udostępniono13
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!