What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Co w trawie gra po szybkiej rejestracji:


Co w trawie gra

Co w trawie gra Cały film

Jan. 03, 2023Croatia85 Min.G
twoja ocena: 0
9 107 ocen

Streszczenie

Co w trawie gra cały film

Gdzie obejrzeć Co w trawie gra cały film? „Co w trawie gra” to pełna ciepła i uroku animacja, która skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Film opowiada o dwóch bohaterach, którzy wydają się być skrajnie różni. Ale odkrywają, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż się początkowo wydawało. Głównym bohaterem jest Ket, konik polny, który kocha grać na gitarze i marzy o tym, żeby jego zespół odniósł sukces. Drugim bohaterem jest Antoinette, księżniczka mrowiska. Która żyje w bardzo rygorystycznym świecie, w którym panuje etos pracy i zabroniona jest wszelka muzyka. Kiedy Ket przypadkiem trafia do mrowiska, Antoinette początkowo jest niechętna wobec niego i jego muzyki. Jednak z czasem zaczyna poznawać jego pasję i zainteresowanie światem, który jest dla niej zupełnie obcy.

Fabuła:

Film „Co w trawie gra” to pełna przygód animacja dla całej rodziny, której bohaterami są Ket – konik polny. Grający na gitarze w zespole, oraz Antoinette – księżniczka mrowiska, której królestwo rządzi etos pracy, a muzyka jest zakazana. Bohaterowie żyją w pobliżu siebie i z pozoru wydają się bardzo różni, jednak dzięki przypadkowej znajomości zaczynają poznawać siebie nawzajem. Ket, choć jest utalentowanym muzykiem, to ma trudności z nawiązywaniem relacji z innymi, co wynika z jego trudnej przeszłości. Antoinette z kolei wyrasta w świecie, w którym praca i porządek są najważniejsze. Zasady króla i królowej nie podlegają dyskusji. Mimo to, dziewczyna marzy o czymś więcej i chce poznać świat poza murem swojego mrowiska. Spotkanie z Ketem sprawia, że obaj bohaterowie zaczynają widzieć świat w zupełnie inny sposób. Księżniczka Antoinette odkrywa, że praca nie musi być jedynym celem w życiu i zaczyna dostrzegać piękno muzyki.

Straszczenie:

Gdzie obejrzeć Co w trawie gra cały film? Historia ta jest bardzo urocza i pełna ciepła, a animacja jest piękna w swojej prostocie. Dialogi są zabawne i pełne życia, a postacie mają w sobie dużo uroku. Muzyka w filmie jest również wspaniała, a utwory wykonywane przez Ket i jego zespół z pewnością wpadną w ucho. Nie da się ukryć, że „Co w trawie gra” jest filmem prostym i przewidywalnym, który przede wszystkim skierowany jest do dzieci. Jednakże jego uniwersalne przesłanie odkrywania piękna w świecie i w innych ludziach z pewnością przemówi do wszystkich widzów. Jest to świetna propozycja na rodzinną wizytę w kinie i warta uwagi animacja dla miłośników tego gatunku.

Co w trawie gra

Dyrektor

Obsada

Podobne tytuły

Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos
Mumie
Wróżka Różka
Szczęście Mikołajka
Uratuj drzewo
Wróżka Zębuszka
Mavka i strażnicy lasu
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
Yuku i magiczny kwiat
Spider-Man: Poprzez multiwersum
Sekrety mojego taty
Zadziwiający kot Maurycy
Udostępniono21
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!