What's happening?

Creed 3

Creed 3 Cały film

You can't run from your past.Mar. 01, 2023USA116 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 vote

Streszczenie

Creed 3 cały film

Gdzie obejrzeć Creed 3 cały film? Creed 3 to trzecia odsłona serii filmowej o Adonisie Creedzie, synu legendarnego boksera Apollo Creeda. Tym razem, Adonis zostaje wyzwany na pojedynek przez swojego przyjaciela z dzieciństwa, a walka ta okazuje się mieć wiele większe znaczenie niż tylko sportowe. Film został wyreżyserowany przez samego Michaela B. Jordana, który wciela się także w główną rolę Adonisa. Jordan pokazuje, że jest nie tylko świetnym aktorem, ale również bardzo dobrym reżyserem, który potrafi zbudować napięcie i emocje. Fabuła filmu skupia się nie tylko na samym sporcie, ale także na relacjach międzyludzkich i rodzinnych. Adonis musi zmierzyć się z przeszłością swojej rodziny, która wpłynęła na jego życie i karierę. W tym kontekście, film ukazuje wiele interesujących wątków, które zaskakują i poruszają widza.

Fabuła:

Fabuła filmu “Creed 3” skupia się na Adonisie Creedzie (Michael B. Jordan), synu słynnego boksera Apollo Creeda, który po tragicznej śmierci ojca, postanawia kontynuować rodzinne dziedzictwo i walczyć w ringu. Adonis staje się mistrzem świata wagi ciężkiej, ale jego kariera zostaje wystawiona na próbę, kiedy jego przyjaciel z dzieciństwa, David “Davey” Lang (Jonathan Majors), rzuca mu wyzwanie. Davey, który również marzy o karierze bokserskiej, zaczyna zagrażać Adonisowi i jego pozycji w świecie boksu. Walka między nimi staje się czymś więcej niż tylko pojedynkiem w ringu, a ich relacja zostaje wystawiona na próbę. Adonis musi stawić czoła nie tylko swojemu rywalowi, ale również własnym demonom przeszłości, aby pokonać przeciwnika i zdobyć tytuł niekwestionowanego mistrza. W trakcie swojej walki, Adonis odkrywa, że walka z Daveyem jest dla niego szansą na przedefiniowanie swojego życia poza ringiem.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Creed 3 cały film? Dodatkowo, Creed 3 pochłania widza swoim dynamicznym montażem, świetnymi ujęciami bokserskich walk i doskonałą muzyką. Ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Ludwiga Göranssona. Oprócz Michaela B. Jordana, w filmie występują także znakomici aktorzy tacy jak Tessa Thompson, Phylicia Rashad i Wood Harris. Którzy wnoszą do produkcji swoje indywidualne talenty i kreacje. Podsumowując, Creed 3 to bardzo udana trzecia odsłona serii, która zaskakuje i porusza swoją fabułą, dynamicznymi scenami walki i doskonałą obsadą aktorską. Michael B. Jordan udowadnia, że potrafi nie tylko świetnie grać, ale również reżyserować. Film z pewnością zadowoli fanów serii oraz miłośników kina sportowego.

Creed 3
Creed 3
Creed 3
Creed 3
Creed 3
Creed 3
Creed 3
Creed 3
Creed 3
Creed 3

Dyrektor

Obsada

Michael B. Jordan isAdonis Creed
Adonis Creed
Tessa Thompson isBianca Taylor
Bianca Taylor
Jonathan Majors isDamien Anderson
Damien Anderson
Wood Harris isTony 'Little Duke' Evers
Tony 'Little Duke' Evers
Phylicia Rashād isMary-Anne Creed
Mary-Anne Creed
Mila Davis-Kent isAmara Creed
Amara Creed
Selenis Leyva isLaura Chavez
Laura Chavez
Florian Munteanu isViktor Drago
Viktor Drago
Thaddeus J. Mixson isAdonis Creed (15)
Adonis Creed (15)

Podobne tytuły

Życie w błocie się złoci
Blisko
Air
Piękna katastrofa
Prawdziwe życie aniołów
Pacifiction
Magic Mike: Ostatni taniec
Zaczarowana góra
Pod ziemią
Właściciele
Wojna Królów
Blueback
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!