What's happening?

Film Czarodziejski flet Zobacz Trailer i rozpocznij wyszukiwanie filmu :


Czarodziejski flet

Czarodziejski flet Cały film

Nov. 17, 2022Germany125 Min.Not Rated
twoja ocena: 0
5 463 ocen

Streszczenie

Czarodziejski flet cały film

Gdzie obejrzeć Czarodziejski flet cały film? „Czarodziejski flet” to film muzyczny, który zapewne zachwyci miłośników opery i muzyki klasycznej. Reżyser Florian Sigl oraz scenarzyści Andrew Lowery i Jason Young przenieśli nas w świat opery Wolfganga Amadeusza Mozarta. Tworząc niezwykłą opowieść o młodym chłopaku, który odkrywa magię muzyki. Głównym bohaterem filmu jest Tim Walker, utalentowany 17-latek, który otrzymuje stypendium do słynnej austriackiej szkoły muzycznej. Tam odkrywa ukryty portal, który przenosi go w fantastyczny świat „Czarodziejskiego fletu cały film”. Tam spotyka Księżniczkę Paminę, którą próbuje uwolnić z rąk złego Sarastro, oraz innych postaci z tej niezwykłej opery.

Fabuła:

„Czarodziejski flet cały film” to film, który opowiada historię młodego chłopaka, Tima Walkera, który otrzymuje stypendium do prestiżowej austriackiej szkoły muzycznej. Po przybyciu na miejsce, Tim odkrywa starożytny portal, który przenosi go w świat znanego dzieła Wolfganga Amadeusza Mozarta – „Czarodziejskiego fletu”. Wraz z przyjaciółmi z akademii muzycznej Tim musi zmierzyć się z różnymi niebezpieczeństwami. Które pojawiają się na jego drodze w tym magicznym świecie. W tym świecie Tim poznaje Paminę, piękną i zagubioną młodą kobietę. Która ucieka przed uroczym, ale niebezpiecznym Sarastrem i jego sekretną organizacją. Tim zakochuje się w Paminie i postanawia jej pomóc, ale aby ją ocalić, musi pokonać Sarastro i jego siły. Które chcą wykorzystać magiczne moce Czarodziejskiego fletu. Podczas swojej przygody Tim i jego przyjaciele spotykają różne postacie z dzieła Mozarta, w tym Papagena i Papagena, Królową Nocy i Sarastro.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Czarodziejski flet cały film? W filmie pojawiają się wspaniałe interpretacje najpiękniejszych arii z „Czarodziejskiego fletu”, takie jak „Königin der Nacht” czy „Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen”. Wykonane przez utalentowanych wokalistów. Ponadto, piękne krajobrazy Austrii, gdzie kręcono film, dodają mu uroku i klimatu. „Czarodziejski flet cały film” to film dla wszystkich, którzy kochają muzykę klasyczną, operę i musical. Choć film może nie przypaść do gustu każdemu. Szczególnie tym, którzy nie interesują się muzyką klasyczną, z pewnością zachwyci miłośników gatunku. Film potrafi przenieść widza w magiczny świat, gdzie muzyka ma moc zmieniania rzeczywistości i odmienia życie ludzi.

Czarodziejski flet
Czarodziejski flet

Dyrektor

Florian Sigl
Dyrektor

Obsada

Jack Wolfe isTim Walker / Prince Tamino
Tim Walker / Prince Tamino
Iwan Rheon isPapageno
Papageno
Amir Wilson isAnton Milanesi
Anton Milanesi
Stéfi Celma isPapagena
Papagena
Niamh McCormack isSophie Longbow
Sophie Longbow
Waldemar Kobus isMr. Suessmayr
Mr. Suessmayr

Podobne tytuły

Tar
Imperium Światła
Zadra
Turkusowa suknia
Poprzednie życie
Mała Syrenka
After 5. Na zawsze
Życie w błocie się złoci
Il Boemo
Alleluja
Udostępniono24
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!