What's happening?

Człowiek zwany Otto

Człowiek zwany Otto Cały film

Fall in love with the grumpiest man in America.Dec. 25, 2022
Twoja ocena: 0
8 1 vote

Streszczenie

Człowiek zwany Otto cały film

Główną rolę gra nagrodzony Oscarem Tom Hanks (Forrest Gump). Człowiek zwany Otto jest oficjalnie własnością Sony od zeszłego tygodnia. Po intensywnej wojnie licytacyjnej na Europejskim Rynku Filmowym Festiwalu Filmowego w Berlinie. Film oparty jest na bestsellerowej powieści Fredrika Backmana „Mężczyzna imieniem Ove” która w 2015 roku została również zaadaptowana do szwedzkiej komedii wyreżyserowanej przez Hannesa Holma. Dwukrotnie nominowany do Oscara David Magee (Życie Pi) adaptuje oryginalną powieść na potrzeby scenariusza.

Fabuła:

Człowiek zwany Otto opowiada historię Otto Andersona, kapryśnego, drażliwego i zaciekle surowego wdowca. Całe sąsiedztwo ma go dość gdyż ciągle wprowadza swoje zasady które mają ich dotyczyć, codziennie obserwując czy się ich trzymają. Tak samo jak ten odizolowany (i głęboko samotny) mężczyzna, który wciąż opłakuje stratę swojej żony, wydaje się że całkowicie stracił iskrę życia pragnąc śmierci. Wszystko się zmienia gdy na osiedle wprowadza się młoda i pełna życia rodzina. Ciężarna Marisol dość mocno przypomina mu swoją była partnerkę. Nawiązuje nieprawdopodobną przyjaźń ze swoimi nowymi sąsiadami. Powoli, ale zdecydowanie Otto zaczyna się zmieniać. Ale droga do zmiany nie jest łatwa, gdy stare nawyki umierają z trudem. Przeżyj zabawną, chwytającą za serce historię o tym, jak niektóre rodziny pochodzą z najbardziej nieoczekiwanych miejsc

Ciekawostki:

Tom Hanks często określany jako jeden z najmilszych ludzi jakich kiedykolwiek spotkasz, ale ma zagrać „najbardziej zrzędliwego człowieka w Ameryce” w swoim nowym filmie „Człowiek zwany Otto”. Może po roli pułkownika Toma Parkera w Elvisie Hanks cieszy się szansą zagrania przeciwko swojemu typowemu wizerunkowi miłego faceta. Wielu z was może już być zaznajomionych z podróżą która ma odbyć postać Hanksa. Człowiek zwany Otto oparty na bestsellerowej książce New York Times „Mężczyzna imieniem Ove” autorstwa Fredrika Backmana. Za kamerą jako reżyser Człowieka zwanego Otto stoi Marc Forster. To pierwszy raz, kiedy Forster i Hanks pracowali razem ale jest on doświadczonym reżyserem. Którego główne osiągnięcia to Monster’s Ball, Finding Neverland, Stranger Than Fiction, World War Z i Christopher Robin.

Człowiek zwany Otto

Podobne tytuły

Gra Fortuny
Tar
Terrifier 2
Aftersun
Fabelmanowie
Wystrzałowe Wesele
Wieloryb
Blisko
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Duchy Inisherin
Pukając do drzwi
Babylon
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!