What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Diuna: Część druga po szybkiej rejestracji:


Diuna: Część druga

Diuna: Część druga Cały film

Long live the fighters.Feb. 27, 2024USA166 Min.PG-13
twoja ocena: 0
6 233 ocen

Streszczenie

Diuna: Część druga cały film

Gdzie obejrzeć Diuna: Część druga cały film? Rok 2024 przyniósł ze sobą oczekiwane wydarzenie dla miłośników science fiction – premierę „Diuny: Części Drugiej”. Film ten, zainspirowany klasyczną sagą Franka Herberta, w reżyserii Denisa Villeneuve, kontynuował historię rozpoczętą w pierwszej części. Akcja rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach opisanych w „Diunie: Część Pierwsza”. Książę Paul Atryda, który przyjął przydomek Muad’Dib, sprawuje teraz władzę na Diunie. Jego wizje przyszłości oraz zdolności wykorzystania mocy Melanżu uczyniły go potężnym przywódcą, jednak obarczyły go również ogromnym obowiązkiem. Jednym z głównych atutów filmu „Diuna: Część druga” jest również znakomita obsada, w tym wciąż doskonały Timothée Chalamet jako Paul, Rebecca Ferguson jako jego matka Lady Jessica, oraz nowi bohaterowie, grani przez takich aktorów, jak Javier Bardem czy Zendaya.

Fabuła:

Paul wierzy w proroctwo, które mówi o nim jako o wyzwolicielem ludu Diuny. Niepewność co do przyszłości i obowiązek spełnienia proroctwa ciążą mu na sercu. Wraz z postępem filmu „Diuna: Część druga” odkrywamy, że Paul stawia czoła coraz większym wyzwaniom – zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Polityczne intrygi i walka o władzę na Diunie zaczynają się nasilać. Frakcje i domy, które były wcześniej sojusznikami, teraz obracają się przeciwko sobie. Dżihad religijny, jaki zapoczątkowały proroctwa o Mesjaszu, zaczyna pogrążać planetę w chaosie. Jednak główny bohater nie jest jedynym źródłem napięcia w filmie. Wątki poboczne ukazują losy innych postaci, takich jak jego siostra Alia, która również posiada nadprzyrodzone zdolności, oraz długo utajnionego syna Paula, który staje się kluczową postacią w obrębie walki o Diunę.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Diuna: Część druga cały film? Film „Diuna: Część druga” porusza także głębsze tematy, takie jak władza, religia, ekologia i los jednostki wobec ogromnych sił historii. Dialogi niosą ze sobą głębokie przesłania, zachowując przy tym emocjonalny aspekt opowieści. „Diuna: Część Druga” nie tylko spełnia oczekiwania fanów oryginalnej sagi, ale także przyciąga nowych widzów swoim bogatym światem, złożonymi postaciami i pasjonującą fabułą. Premiera filmu 28 lutego 2024 roku była jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych tego roku, a dzieło Denisa Villeneuve z pewnością zapisuje się w historii kina science fiction jako arcydzieło epickiej skali.

Diuna: Część druga
Diuna: Część druga
Diuna: Część druga
Diuna: Część druga
Diuna: Część druga
Diuna: Część druga
Diuna: Część druga
Diuna: Część druga
Diuna: Część druga
Diuna: Część druga

Dyrektor

Obsada

Timothée Chalamet isPaul Atreides
Paul Atreides
Zendaya isChani
Chani
Rebecca Ferguson isLady Jessica Atreides
Lady Jessica Atreides
Josh Brolin isGurney Halleck
Gurney Halleck
Austin Butler isFeyd-Rautha Harkonnen
Feyd-Rautha Harkonnen
Florence Pugh isPrincess Irulan Corrino
Princess Irulan Corrino
Dave Bautista isBeast Rabban Harkonnen
Beast Rabban Harkonnen
Christopher Walken isEmperor Shaddam Corrino IV
Emperor Shaddam Corrino IV
Léa Seydoux isLady Margot Fenring
Lady Margot Fenring
Stellan Skarsgård isBaron Vladimir Harkonnen
Baron Vladimir Harkonnen

Podobne tytuły

Udostępniono42
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!