What's happening?

Film Dungeons & Dragons: Złodziejski honor Zobacz Trailer i rozpocznij wyszukiwanie filmu :


Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor Cały film

Who needs heroes when you have thieves?Mar. 29, 2023
twoja ocena: 0
10 319 ocen

Streszczenie

Dungeons & Dragons cały film

Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor będzie filmem nacechowanym akcjami, a także w niektórych momentach będziemy mogli zauważyć aspekty komedii. Film wyreżyserowany został przez Johna Francisa Daleya i Jonathana Goldsteina ((Game Night, Spider-Man: Homecoming). Akcja filmu będzie rozgrywać się w Zapomnianych Krainach, a sceny rozgrywać się będą w Waterdeep, Neverwinter, Icewind Dale i Underdark. Potwierdzono również pojawienie się niezliczonych kultowych potworów z Dungeons & Dragons. W tym czerwone i czarne smoki, mimiki, bestie przesiedleńcze i sowoniedźwiedzie. Czerwoni Czarodzieje z Thay również wydają się być jednym z głównych antagonistów filmu, a obsada kreskówek Dungeons & Dragons pojawi się jako rywalizująca grupa poszukiwaczy przygód.

Fabuła:

Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor opowiada historię zespołu złodziei (co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę tytuł). Pomogli oni niewłaściwej osobie ukraść zapomniany artefakt która nigdy nie powinna wpaść w jego ręce. Teraz muszą naprawić swoje błędy, a na szali są losy całego świata. Są oni złodziejami ale potrafią logicznie myśleć dlatego nie pozwolą by ostatecznie zło przejęło kontrolę nad światem. Podróże, walki, przeciwieństwa losu, nasi bohaterscy złodzieje nie będą mieli łatwego zadanie by temu sprostać.

Ciekawostki:

W Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor będziemy mogli zauważyć niektóre z największych nazwisk Hollywood, między innymi Chris’a Pine który zagrał Elgina, barda który jest jedną z głównym ról. Podczas rozmowy z Colliderem, Pine opisał tę postać jako „najlepszego organizatora imprez”. Pine jest najbardziej znany z roli Kapitana James’a Kirka z ostatnich filmach Star Trek’a. Zagrał również rolę Steve’a Trevora w Wonder Woman. W roli postaci barbarzyńcy o mieniu Holga wcieli się Michelle Rodriguez. Jego kariera obejmuje takie role jak Any w serialu Zagubieni czy też Letty w serii Szybcy i wściekli. Fort Fletcher, arystokratyczny ale i antagonistyczny łotr w którego wcielił się dobrze każdemu znany Hugh Grant. Grant był podekscytowany scenariuszem ponieważ był to jeden z nielicznych które mu ostatnio zaproponowano, a który go rozśmieszył. Justice Smith którego widzowie mogą kojarzyć z Jurrasic World lub Detective Pikachu zagra czarownika o imieniu Simon. Regé-Jean Page czyli Simon Basset z Bridgerton zagra paladyna o imieniu Xenk. Każdy z zainteresowaniem śledzi jego losy, co skłoniło paladyna do zostania złodziejem? Jako ostatnią postać ujrzymy diabelskiego druida którego zagra Sophia Lillis, a jego imię to Doric.

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Podobne tytuły

Zaczarowana góra
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
Suzume
Mała Syrenka
Zaginione Miasto
Mumie
Rycerze Zodiaku
Między nami żywiołami
Mavka i strażnicy lasu
Szkoła magicznych zwierząt
Gran Turismo
Shazam! Gniew Bogów
Udostępniono15
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!