What's happening?

Dwa bilety do Grecji

Dwa bilety do Grecji Cały film

Jan. 11, 2023BE110 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 vote

Streszczenie

Dwa bilety do Grecji cały film

Gdzie obejrzeć Dwa bilety do Grecji cały film? “Dwa bilety do Grecji” to komedia z francuskim akcentem, która opowiada historię dwóch dawnych przyjaciółek. Które po latach postanawiają spełnić swoje marzenie z dzieciństwa i wyjechać na wakacje na piękne greckie wyspy. Przyjaciółki Marilou (Anais Demoustier) i Francine (Martine Chevallier) to zupełnie odmienne osoby – Marilou to kobieta pełna energii, gotowa na każdą przygodę. Natomiast Francine jest poważniejsza i bardziej konserwatywna. Ich grecka przygoda zaczyna się od spotkania z pewnym przystojnym mężczyzną, który wabi je na swoją łódź, żeby spędzić dzień na wodzie. Niestety, kobiety trafiają w kłopoty, kiedy okazuje się, że mężczyzna jest piratem i chce je porwać, żądając okupu. Od tej pory ich wakacje zmieniają się w niezwykłą przygodę pełną niespodziewanych zwrotów akcji.

Fabuła:

Film “Dwa bilety do Grecji” opowiada historię dwóch dawnych przyjaciółek. Amandy i Clarisse, które po latach spotykają się przypadkiem w Paryżu. Kobiety są już w średnim wieku i prowadzą całkiem odmienne życia. Amanda jest pracownikiem biurowym, która zawsze marzyła o podróżach i przygodach. Natomiast Clarisse jest bogatą i wpływową bizneswoman, dla której liczy się tylko praca. Podczas spotkania Amanda przypomina sobie o dawnych marzeniach i postanawia spełnić jedno z nich. Wybrać się na wakacje na greckie wyspy. W filmie Dwa bilety do Grecji cały film Clarisse, mimo że nie jest zainteresowana takim urlopem, decyduje się towarzyszyć przyjaciółce i razem wyruszają na Les Cyclades. W czasie podróży kobiety spotykają różne osoby, m.in. miłośnika greckiej kultury oraz miejscowych mieszkańców. Amanda, która nie ma żadnego planu ani programu wakacji, postanawia odkryć piękno greckiej kultury, sztuki i kuchni. Podczas gdy Clarisse stara się zająć biznesowymi sprawami.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Dwa bilety do Grecji cały film? Film Marc Fitoussiego to przyjemna i lekka historia, idealna na wieczór spędzony w domowym zaciszu. Scenariusz nie stoi na najwyższym poziomie, ale to nie powinno nikogo dziwić, biorąc pod uwagę, że to komedia, która ma na celu przede wszystkim bawić. Jednym z największych atutów filmu są piękne krajobrazy greckich wysp, które zostały doskonale sfilmowane i zaprezentowane w filmie. W rolach głównych Anais Demoustier i Martine Chevallier stworzyły przekonujące postacie. Które choć zupełnie odmienne, świetnie się uzupełniają i stanowią duet pełen humoru i sympatii. Choć film ma kilka momentów, które mogą wywołać u widza uśmiech, to niestety nie jest to typowa komedia, która sprawi, że będziemy śmiać się do rozpuku. Czasem brakuje mu błyskotliwości i oryginalności, ale mimo to pozostaje przyjemnym do obejrzenia filmem. Który z pewnością zainteresuje fanów greckiego stylu życia i pięknych widoków.

Dwa bilety do Grecji

Podobne tytuły

Kokainowy miś
Super Mario Bros
Tonia
Na twoim miejscu
Skołowani
Wystrzałowe Wesele
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Niebezpieczni dżentelmeni
Ślub doskonały
Człowiek zwany Otto
Chora na siebie
Mumie
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!