What's happening?

Film Ernest i Celestyna: Misja muzyka Zobacz Trailer i rozpocznij wyszukiwanie filmu :


Ernest i Celestyna: Misja muzyka

Ernest i Celestyna: Misja muzyka Cały film

Dec. 14, 2022France80 Min.Not Rated
twoja ocena: 0
7 142 ocen

Streszczenie

Ernest i Celestyna cały film

Gdzie obejrzeć Ernest i Celestyna cały film? Ernest i Celestyna: Misja muzyka to francuska animacja, która jest kontynuacją opowieści o niedźwiedziu Ernestu i myszce Celestynie. Film wyreżyserowany przez Juliena Chhenga i Jean-Christophe Rogera, a scenariusz napisali Guillaume Mautalent i Sebastien Oursel. Produkcja zrealizowana we współpracy francusko-luksemburskiej i miała swoją światową premierę 14 grudnia 2022 roku. Animacja w Ernest i Celestyna: Misja muzyka jest bardzo piękna i kolorowa. Postacie są urocze i sympatyczne, a sceneria w której toczy się akcja jest pięknie zaprojektowana. Wszystko to sprawia, że film przypomina bajkę, która skłania do marzeń i refleksji.

Fabuła:

Fabuła filmu „Ernest i Celestyna: Misja muzyka” rozpoczyna się, gdy niedźwiedź Ernest i myszka Celestyna postanawiają udać się do rodzinnej krainy Ernesta, aby naprawić zepsute skrzypce. Ich podróż to jednocześnie okazja do odkrywania nowych miejsc i doświadczeń oraz spotkań z różnymi postaciami, które wpływają na ich życie. Podczas swojej podróży para natyka się na egzotyczną krainę, gdzie spotykają postacie, które na zawsze zmieniają ich życie. Jedną z takich postaci jest tajemniczy misio, który twierdzi, że zna sposób na naprawienie skrzypiec Ernesta. Misio zabiera Ernesta i Celestynę w niezwykłą podróż po krainie, aby znaleźć muzykę, która ma moc leczenia duszy i ciała. Podczas swojej podróży para poznaje różne postacie, które pomagają im w ich misji. Spotykają na przykład piękną fokę, która potrafi zagrać na harfie, oraz tajemniczego dzięcioła, który zna tajemnicę wędrownego muzyka. W końcu Ernest i Celestyna odkrywają, że muzyka, której szukali, jest w nich samych i w ich przyjaźni.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Ernest i Celestyna cały film? Jednym z najsilniejszych elementów filmu jest jego przesłanie. Ernest i Celestyna: Misja muzyka uczy o sile przyjaźni, zaufania i miłości, a także o tym, jak ważne jest szukanie muzyki w naszym życiu. Film pokazuje, że muzyka może działać jak lekarstwo i pomóc w leczeniu bólu i smutku. Jednak pomimo swoich zalet, Ernest i Celestyna: Misja muzyka ma pewne wady. Fabuła nie jest zbyt rozbudowana i może nieco rozczarować widzów, którzy oczekują pełnej akcji i intryg. Ponadto, film może nie przemówić do dorosłych widzów, którzy mogą uznać go za zbyt prostolinijny i naiwny. Podsumowując, Ernest i Celestyna: Misja muzyka to piękna i urocza animacja, która przede wszystkim skierowana jest do młodszych widzów. Film uczy o przyjaźni, miłości i sile muzyki, jednak jego fabuła może nieco rozczarować bardziej wymagających widzów. Mimo to, warto obejrzeć ten film ze względu na jego przesłanie i piękną animację.

Ernest i Celestyna: Misja muzyka
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
Ernest i Celestyna: Misja muzyka

Dyrektor

Obsada

Lambert Wilson isErnest (voice)
Ernest (voice)
Pauline Brunner isCélestine (voice)
Célestine (voice)
Michel Lerousseau isNaboukov (voice)
Naboukov (voice)
Céline Ronté isKamelia (voice)
Kamelia (voice)
Lévanah Solomon isMila (voice)
Mila (voice)
Jean-Marc Pannetier isOctavius (voice)
Octavius (voice)
Christophe Lemoine isChef police (voice)
Chef police (voice)
Georges Caudron isJuge 1 (voice)
Juge 1 (voice)
Charlotte Hennequin isJuge 3 (voice)
Juge 3 (voice)

Podobne tytuły

Po prostu super
Super Mario Bros
Świat Buster
Szkoła magicznych zwierząt
Wróżka Zębuszka
Szczęście Mikołajka
Chłopi
Co w trawie gra
Między nami żywiołami
Wróżka Różka
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Mavka i strażnicy lasu
Udostępniono42
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!