What's happening?

Forever Young

Forever Young Cały film

Nov. 16, 2022France126 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 vote

Streszczenie

Forever Young cały film

Gdzie obejrzeć Forever Young cały film? “Forever Young” to francuski film z 2022 roku, wyreżyserowany przez Valerię Bruni Tedeschi. Opowiada on o grupie młodych ludzi, którzy starają się zdobyć miejsce w słynnej francuskiej szkole aktorskiej Théâtre des Amandiers. Akcja filmu rozgrywa się we Francji w latach 80. XX wieku. Główną bohaterką jest młoda kobieta o imieniu Louise (grana przez Louis Garrel), która marzy o zostaniu aktorką. Razem z grupą przyjaciół stara się przejść przez trudny egzamin wstępny do Théâtre des Amandiers. Gdzie prowadzi zajęcia słynny reżyser Patrice Chéreau. W czasie egzaminu grupa bohaterów musi zmierzyć się z wieloma przeszkodami. Takimi jak konkurencja między sobą czy też trudne zadania z aktorstwa. Podczas prób i przygotowań do egzaminu, bohaterowie przede wszystkim odkrywają siebie nawzajem i swoje marzenia, a także zderzają się z własnymi słabościami.

Fabuła:

Fabuła filmu “Forever Young” skupia się na grupie młodych ludzi, którzy starają się dostać do prestiżowej szkoły aktorskiej Théâtre des Amandiers w latach 80. we Francji. Główną bohaterką jest Alice, która nie czuje się pewnie w swojej skórze, ale marzy o karierze aktorskiej. Wraz z grupą przyjaciół podejmuje próbę zdania egzaminów wstępnych, które są bardzo wymagające. Podczas próby zostają przetestowani w różnych aspektach aktorstwa, od mimiki po improwizację. W trakcie egzaminów pojawia się między nimi napięcie, gdyż wszyscy rywalizują o te same miejsca. Alice poznaje również starszą aktorkę, Valérię, która zostaje mentorką dla niej i pomaga jej odkryć swoją prawdziwą pasję.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Forever Young cały film? Film porusza wiele uniwersalnych tematów, takich jak miłość, przyjaźń, ambicje i zmaganie się z własnymi ograniczeniami. Z jednej strony opowiada o trudnym procesie zdobywania zawodu aktora, z drugiej zaś pokazuje, że życie jest nieprzewidywalne i nie zawsze spełnia nasze oczekiwania. “Forever Young” to pięknie sfilmowana produkcja, z doskonałymi aktorami w rolach głównych. Choć fabuła filmu nie jest szczególnie innowacyjna, to dzięki swojemu realizmowi i emocjonalnym wątkom z pewnością zainteresuje widza.

Forever Young
Forever Young
Forever Young
Forever Young

Dyrektor

Obsada

Podobne tytuły

W gorsecie
Purpurowe Serca
Bo się boi
Godland
Plan 75
Till
Super Mario Bros
Między lustrami
Plan na miłość
Skołowani
Il Boemo
Zaginione Miasto
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!