What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Garfield po szybkiej rejestracji:


Garfield

Garfield Cały film

Indoor cat. Outdoor adventure.Apr. 30, 2024Hong Kong101 Min.PG
twoja ocena: 0
8 360 ocen

Streszczenie

Garfield cały film

Gdzie obejrzeć Garfield cały film? „Garfield”, film animowany z 2024 roku, jest adaptacją kultowego komiksu autorstwa Jima Davisa. Który przyciąga uwagę zarówno fanów długotrwałej serii, jak i nowych widzów. Reżyseria Marka Dindala oraz scenariusz Paula A. Kaplana i Davida Reynoldsa tworzą mieszankę humoru, przygody i ciepłych emocji, która wciąga od pierwszych chwil. Fabuła filmu skupia się na Garfieldzie, leniwym i pyskatym kocie. Który wraz z wiernym psem Odiem wyrusza na niezwykłą przygodę po spotkaniu z dawno zaginionym ojcem. Ta nietypowa podróż pełna niebezpieczeństw, zaskakujących zwrotów akcji i niezapomnianych momentów, jest zarówno pełna śmiechu, jak i wzruszeń.

Fabuła:

Garfield, leniwy i pyskaty kot, żyje sobie spokojnie wraz ze swoim właścicielem Jonem Arbuckle’em oraz psem Odiem. Jego codzienne zajęcia ograniczają się głównie do jedzenia lasagni, spania i unikania wszelkiego wysiłku. Jednak spokój Garfielda zostaje zakłócony, gdy nagle pojawia się jego dawno zaginiony ojciec, Sir Leo. Zaintrygowany możliwością poznania swojego ojca, Garfield wraz z Odiem wyruszają na niezwykłą przygodę, aby go odnaleźć. Ich podróż prowadzi ich przez różne miejsca, od ulicznych kocich bandytów po tajemnicze laboratoria, gdzie Garfield odkrywa sekrety swojej przeszłości. W międzyczasie Jon, nieświadomy, że jego ukochany kot wyruszył na niebezpieczną wyprawę. Próbuje poradzić sobie ze swoimi codziennymi problemami, w tym próbując zaimponować swojej sympatii, Liz.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Garfield cały film? Jednym z najmocniejszych punktów filmu jest jego animacja. Postacie zostały odwzorowane z wiernością wobec oryginału komiksów, zachowując charakterystyczne cechy Garfielda, jak jego lenistwo, wyrafinowany humor i nieodłączną sympatię. Dodatkowo, animacja jest kolorowa i dynamiczna, co przyciąga uwagę widza przez cały czas trwania filmu. Wspaniała obsada głosowa wnosi do filmu życie i osobowość. Bill Murray w roli Garfielda przynosi doskonały głos, który oddaje zarówno jego leniwe poczucie humoru, jak i charyzmę. Pozostali członkowie obsady, w tym Jennifer Love Hewitt jako Liz i Breckin Meyer jako Jon Arbuckle. Również odgrywają swoje role z dużym zaangażowaniem, dodając filmowi głębię emocjonalną i autentyczność. Jednak film nie jest pozbawiony wad. Niektóre momenty mogą być przewidywalne dla starszych widzów, a niektóre żarty mogą nie trafiać w gust każdego. Jednakże, ogólny urok i zabawa, jaką przynosi „Garfield”, sprawiają, że te drobne niedociągnięcia stają się nieistotne w obliczu całej przyjemności oglądania.

Garfield
Garfield
Garfield
Garfield
Garfield
Garfield
Garfield
Garfield
Garfield
Garfield

Dyrektor

Mark Dindal
Dyrektor

Obsada

Chris Pratt isGarfield (voice)
Garfield (voice)
Hannah Waddingham isJinx (voice)
Jinx (voice)
Ving Rhames isOtto (voice)
Otto (voice)
Nicholas Hoult isJon Arbuckle (voice)
Jon Arbuckle (voice)
Cecily Strong isMarge Malone (voice)
Marge Malone (voice)
Harvey Guillén isOdie (voice)
Odie (voice)
Brett Goldstein isRoland (voice)
Roland (voice)
Bowen Yang isNolan (voice)
Nolan (voice)
Snoop Dogg isMaurice (voice)
Maurice (voice)

Podobne tytuły

Duchy Inisherin
Maskarada
Spider-Man: Poprzez multiwersum
Tonia
Zadziwiający kot Maurycy
Barbie
Wróżka Różka
Kot w Butach: Ostatnie Życzenie
Moja zbrodnia
Bo się boi
W trójkącie
Fuks 2
Udostępniono51
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!