What's happening?

Film Gran Turismo Zobacz Trailer poniżej:


Gran Turismo

Gran Turismo Cały film

From gamer to racer.Aug. 09, 2023USA135 Min.PG-13
twoja ocena: 0
9 147 ocen

Streszczenie

Gran Turismo cały film

Gdzie obejrzeć Gran Turismo cały film? „Gran Turismo” (2023) to pełna pasji podróż przez świat szybkich samochodów. Emocjonujących wyścigów ukazująca historię niezwykłej współpracy pomiędzy trzema różnymi postaciami, które zjednoczone miłością do prędkości stawiają czoła swoim własnym ograniczeniom. Bez fabularnej ramy, „Gran Turismo” opowiada o pasji, determinacji i dążeniu do przekraczania własnych granic. Wspólna podróż trzech nieprawdopodobnych sojuszników staje się odzwierciedleniem ich osobistych zmagań i triumfów. Pełna spektakularnych wyścigów. Film ukazuje piękno światła reflektorów na torze i dźwięków rykujących silników, ale równie mocno skupia się na ludzkich emocjach i ich relacjach.

Fabuła:

W niedalekiej przyszłości, Jann (Archie Madekwe), utalentowany nastolatek z obsesyjną miłością do wyścigów samochodowych. Spędza większość swojego czasu grając w popularną grę komputerową „Gran Turismo”. Jego niezrównana zdolność do odczytywania torów i doskonała kontrola nad wirtualnymi samochodami. Sprawiają, że jest jednym z najlepszych graczy na świecie. Jego życie to jednak rutyna i monotonie, której pragnie uciec. Wszystko zmienia się, gdy Jann przypadkowo spotyka swojego idola z przeszłości, byłego kierowcę wyścigowego Davida Hartmana (David Harbour). Hartman, dawniej cieszący się renomą gwiazdy torów, popadł w zapomnienie po kontrowersyjnym wypadku, który zakończył jego karierę. Walka z demonami przeszłości odbiła się na jego życiu osobistym i zawodowym, pozostawiając go z wrakiem człowieka, którym kiedyś był. Ich spotkanie prowadzi do niesamowitej koincydencji.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Gran Turismo cały film? „Gran Turismo” zachwyca nie tylko widowiskowymi scenami wyścigów, lecz także głębokim przekazem o poświęceniu, wytrwałości i odwadze. Choć brakuje szczegółów fabuły, ocena widzów na poziomie 7,3/10 oraz pozytywne oceny krytyków (średnia 6,7/10) świadczą o atrakcyjności filmu dla szerokiej publiczności. To kino akcji i dramatu, które stawia pytania o to, co naprawdę znaczy być na prowadzeniu oraz czy prawdziwa rywalizacja zaczyna się na torze czy wewnątrz nas samych. Premiera „Gran Turismo” odbyła się 9 sierpnia 2023 roku na arenie światowej, dostarczając widzom dawkę emocji i szybkości. Polscy kinomani mogli z kolei poczuć dreszcz emocji już 11 sierpnia 2023 roku, gdy film zadebiutował na ekranach kinowych.

Gran Turismo
Gran Turismo
Gran Turismo
Gran Turismo
Gran Turismo
Gran Turismo
Gran Turismo
Gran Turismo
Gran Turismo
Gran Turismo

Dyrektor

Obsada

Archie Madekwe isJann Mardenborough
Jann Mardenborough
David Harbour isJack Salter
Jack Salter
Orlando Bloom isDanny Moore
Danny Moore
Darren Barnet isMatty Davis
Matty Davis
Geri Halliwell isLesley Mardenborough
Lesley Mardenborough
Djimon Hounsou isSteve Mardenborough
Steve Mardenborough
Daniel Puig isCoby Mardenborough
Coby Mardenborough
Josha Stradowski isNicholas Capa
Nicholas Capa
Thomas Kretschmann isPatrice Capa
Patrice Capa

Podobne tytuły

Pukając do drzwi
Godland
Il Boemo
Zaczarowana góra
Wojna Królów
Tar
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Królowa Wojownik
Prawdziwe życie aniołów
Blisko
Twórca
Meg 2: Głębia
Udostępniono10
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!