What's happening?

Film Il Boemo Zobacz Trailer i rozpocznij wyszukiwanie filmu :


Il Boemo

Il Boemo Cały film

Oct. 20, 2022Czech Republic141 Min.Not Rated
twoja ocena: 0
6 124 ocen

Streszczenie

Il Boemo cały film

Gdzie obejrzeć Il Boemo cały film? „Il Boemo” to film biograficzny, dramat historyczny oraz muzyczny. Który opowiada nieznana historię Josefa Myslivečka, znanego jako Il Boemo. Jednego z najważniejszych kompozytorów operowych XVIII wiecznych Włoch, który miał wielki wpływ na twórczość Wolfganga Amadeusza Mozarta. Reżyser Petr Václav doskonale oddaje klimat XVIII-wiecznej Europy, przedstawiając bogatą kulturę i złożone relacje międzyludzkie. Oglądając film, można zanurzyć się w magicznej atmosferze opery, słysząc piękne utwory i podziwiając bogate dekoracje i stroje.

Fabuła:

Film „Il Boemo” opowiada niezwykłą historię Josefa Myslivečka, znanego również jako Il Boemo – jednego z najważniejszych kompozytorów operowych XVIII-wiecznych Włoch. Mysliveček zyskał sławę jako mistrz operowy i inspiracja dla takich kompozytorów jak Mozart czy Beethoven. Fabuła filmu skupia się na życiu Myslivečka, jego miłościach, namiętnościach i pasji do muzyki. Bohater filmu Il Boemo cały film przybywa do Włoch, gdzie zdobywa uznanie jako wybitny kompozytor operowy. Jednym z jego największych sukcesów jest opera „L’Olimpiade”, która cieszy się ogromnym uznaniem w całych Włoszech. Jednak sukces artystyczny nie przynosi Myslivečkowi szczęścia osobistego. Zakochuje się w pięknej kobiecie, z którą łączy go burzliwy związek. Sytuacja komplikuje się, gdy poznaje siostrzeńca swojego patrona, wolnomularza i kompozytora W.A. Mozarta. Pomiędzy nimi rodzi się przyjaźń, jednak później ich relacje stają się skomplikowane.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Il Boemo cały film? Głównym wyróżnikiem „Il Boemo” jest doskonała rola Josefa Myslivečki, zagrana przez Pawła Małaszyńskiego. Aktor świetnie odnalazł się w roli utalentowanego, ale trudnego artysty, pokazując zarówno jego mocne strony, jak i słabości. Również inni aktorzy, w tym Aleska Křesadlová jako siostra Myslivečki i Luboš Veselý jako Johann Adolf Hasse, zaprezentowali bardzo dobre kreacje. Jednym z problemów filmu jest jednak fakt, że niektóre sceny są zbyt długie i powolne, co może sprawić, że widzowie nieco się nudzą. Warto jednak pamiętać, że jest to film biograficzny, a nie akcji, a tempo narracji jest dostosowane do tego gatunku. Podsumowując, „Il Boemo cały film” to doskonały film dla miłośników opery i historii. Warto zobaczyć go nie tylko ze względu na świetne role aktorskie, ale także po to, by poznać historię jednego z najbardziej wpływowych kompozytorów operowych XVIII wieku, który miał tak duży wpływ na twórczość jednego z najwię

Il Boemo
Il Boemo
Il Boemo
Il Boemo
Il Boemo

Dyrektor

Petr Václav
Dyrektor

Obsada

Vojtěch Dyk isJosef Mysliveček
Josef Mysliveček
Barbara Ronchi isCaterina Gabrielli
Caterina Gabrielli
Lana Vlady isAnna Fracassati
Anna Fracassati
Diego Pagotto isOrfeo Crispi
Orfeo Crispi
Philip Hahn isWolfgang Amadeus Mozart (Young)
Wolfgang Amadeus Mozart (Young)
Salvatore Langella isCount of San Paolo
Count of San Paolo

Podobne tytuły

Sisu
Wieloryb
Gran Turismo
W trójkącie
Porwany
Liczba doskonała
Peter von Kant
Magic Mike: Ostatni taniec
Raport Pileckiego
Pacifiction
Poprzednie życie
Właściciele
Udostępniono42
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!