What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Jestem otchłanią po szybkiej rejestracji:


Jestem otchłanią

Jestem otchłanią Cały film

Oct. 27, 2022ItalyNot Rated
twoja ocena: 0
5 282 ocen

Streszczenie

Jestem otchłanią cały film

Gdzie obejrzeć Jestem otchłanią cały film? „Jestem otchłanią” to włoski thriller psychologiczny, który pozwala nam wejść w mroczny umysł seryjnego mordercy. Reżyser Donato Carrisi przedstawia nam historię człowieka, którego praca to zbieranie śmieci. Jednak to, co wydaje się być zwykłym zajęciem, jest dla niego sposobem na znalezienie swoich ofiar. Ludzie wyrzucają rzeczy, których chcą się pozbyć, ale często wśród nich kryją się ich najgłębsze tajemnice. Nasz bohater wykorzystuje tę sytuację do planowania swoich morderstw. Film zaczyna się odnalezieniem ciała kobiety, która została zamordowana w niezwykle brutalny sposób. Śledztwo prowadzi detektyw Heloise, która od samego początku podejrzewa, że za tą zbrodnią stoi seryjny morderca. W trakcie śledztwa zaczyna pojawiać się więcej ciał, a każde kolejne odkrycie ukazuje kolejne fragmenty tajemniczej historii mordercy.

Fabuła:

W „Jestem otchłanią” śledzimy historię młodego mężczyzny, Leonardo, który pracuje jako pracownik miejskiego zakładu utylizacji odpadów. Jednakże jego praca to tylko pozór – w rzeczywistości, Leonardo to seryjny morderca, który wybiera swoje ofiary wśród osób, które pozbywają się swoich tajemnic poprzez wyrzucanie ich w śmieciach. Jego metody są przemyślane i precyzyjne – zawsze wybiera ofiary, które wydają mu się szczególnie ciekawe. Pracując w zakładzie utylizacji, ma dostęp do wielu informacji na temat swoich ofiar i potrafi skrupulatnie planować swoje działania. Jego zbrodnie wydają się nie do wykrycia, aż do momentu, gdy pewna kobieta zaczyna podejrzewać, że coś jest nie tak.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Jestem otchłanią cały film? Jednym z mocnych punktów filmu jest gra aktorska Pierfrancesco Favino, który wciela się w rolę głównego bohatera. W jego oczach widzimy mroczne i zaburzone myśli, które motywują go do popełniania okrutnych zbrodni. Jednocześnie, poznajemy jego historię i okoliczności, które doprowadziły do tego, że stał się mordercą. „Jestem otchłanią” to film, który skłania do refleksji nad naturą zła i wpływu przeszłości na nasze decyzje. Przedstawia nam on seryjnego mordercę, którego czyny wydają się okrutne i bezsensowne, ale jednocześnie ukazuje, jak wewnętrzne traumy mogą wpłynąć na nasze życie i zachowanie. Film Carrisi zaskakuje nie tylko zwrotem akcji, ale także zwraca uwagę na potrzebę wsparcia osób cierpiących na zaburzenia psychiczne. Mimo pewnych niedociągnięć, jest to interesujący thriller psychologiczny, który pozostawia po sobie wiele refleksji.

Jestem otchłanią
Jestem otchłanią
Jestem otchłanią

Dyrektor

Obsada

Michela Cescon isLa Cacciatrice di Mosche
La Cacciatrice di Mosche
Gabriel Montesi isL’Uomo che Puliva
L’Uomo che Puliva
Sara Ciocca isLa Ragazzina col Ciuffo Viola
La Ragazzina col Ciuffo Viola

Podobne tytuły

Wyrwa
Holy Spider
Pacifiction
Wilcze Stado
Bez litości 3
Obsesja
John Wick 4
Wyzwolenie
Bestia
Infinite Storm
Ukryta sieć
Missing
Udostępniono33
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!