What's happening?

John Wick 4

John Wick 4 Cały film

No way back. One way out.Mar. 22, 2023Germany170 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 vote

Streszczenie

John Wick 4 cały film

Gdzie obejrzeć John Wick 4 cały film? “John Wick 4” to kolejna część popularnej serii akcji. Która po raz kolejny zapewnia dawkę adrenaliny, emocji i nieustannych scen walki. W filmie po raz kolejny wciela się w tytułową postać Keanu Reeves, który zyskał wielką popularność dzięki tej roli. Fabuła filmu rozpoczyna się tam, gdzie poprzednia część się skończyła. John Wick odkrywa sposób na pokonanie Gildii Zabójców. Jednak zanim będzie miał szansę odzyskać wolność, zostaje zmuszony do stawienia czoła nowemu wrogowi i jego sojusznikom. Z którymi stoczy walkę na kilku kontynentach. Reżyseria filmu powierzona została Chadowi Stahelskiemu, który był odpowiedzialny za poprzednie części serii. Stahelski z pewnością zna się na rzeczy i potrafi zrealizować widowiskowe sceny akcji, które są znakiem rozpoznawczym tej serii. W “John Wick 4” nie brakuje w tym względzie żadnych wyjątków – sceny walki są pełne dynamiki i realizm. Kaskaderzy wykazują się niesamowitą precyzją i szybkością.

Fabuła:

Fabuła “John Wick 4” rozpoczyna się tam, gdzie poprzednia część zakończyła. Po zabiciu członka Gildii Zabójców na terenie Continental Hotel, John Wick zostaje wykluczony z organizacji. Teraz musi radzić sobie na własną rękę, unikając łapania przez resztę zabójców na usługach Gildii. Wkrótce jednak Wick odkrywa sposób na pokonanie Gildii Zabójców i odzyskanie wolności. Aby to osiągnąć, musi stawić czoła nowemu wrogowi, wysoko postawionemu członkowi Gildii i jego sojusznikom. Walka stoczy się na kilku kontynentach, a John Wick musi wykorzystać swoje zdolności, by przetrwać i wygrać. W międzyczasie pojawiają się także nowi bohaterowie, takie jak znakomita aktorka Laurence Fishburne, która wciela się w postać “Króla Gołębi”, oraz znany aktor Donnie Yen, grający chińskiego miliardera związanego z Gildią. Razem z Wickiem tworzą drużynę, która ma za zadanie pokonać Gildię i jej szefów.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć John Wick 4 cały film? Nie można jednak pominąć faktu, że “John Wick 4” to przede wszystkim film akcji, a nie dramat. Oczywiście, w filmie znajdziemy kilka momentów, w których John Wick musi zmierzyć się z emocjonalnymi wyzwaniami, jednak to sceny walki są tutaj najważniejsze. Oczywiście, jeśli ktoś szuka w filmie głębszych treści, to może poczuć się trochę zawiedziony. Warto również zwrócić uwagę na obsadę filmu, w której oprócz Keanu Reevesa, występują również tacy aktorzy jak Laurence Fishburne, Ian McShane, Mark Dacascos czy Halle Berry. Wszyscy oni świetnie odnajdują się w swoich rolach i dodają jeszcze więcej atrakcyjności filmowi. Podsumowując, “John Wick 4” to kolejna udana część popularnej serii akcji, która z pewnością przypadnie do gustu fanom gatunku. Nie brakuje w niej wspaniałych scen walki, emocji i napięcia, a Keanu Reeves w roli Johna Wicka po raz kolejny potwierdza swoje umiejętności aktorskie. Polecam ten film wszystkim miłośnikom kina akcji.

John Wick 4
John Wick 4
John Wick 4
John Wick 4
John Wick 4
John Wick 4
John Wick 4
John Wick 4
John Wick 4
John Wick 4

Dyrektor

Obsada

Keanu Reeves isJohn Wick
John Wick
Bill Skarsgård isMarquis de Gramont
Marquis de Gramont
Clancy Brown isThe Harbinger
The Harbinger

Podobne tytuły

Rycerze Zodiaku
Spider-Man: Poprzez multiwersum
Gra Fortuny
Kokainowy miś
Piękna katastrofa
Infinite Storm
Wystrzałowe Wesele
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
Pokusa
65
Jestem otchłanią
Wyrwa
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!