What's happening?

Królowa Wojownik

Królowa Wojownik Cały film

Her reign begins.Sep. 16, 2022Canada135 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 vote

Streszczenie

Królowa Wojownik cały film

Gdzie obejrzeć Królowa Wojownik cały film? “Królowa Wojownik” to opowieść o królestwie Dahomej, jednym z najważniejszych państw w XVIII i XIX wieku w Afryce. Główną bohaterką filmu jest Nawi, kobieta o silnej i niezłomnej postawie. Która staje się królową wojowników i walczy z brytyjskimi kolonialistami, którzy chcą podbić jej kraj. ina Prince-Bythewood, reżyserka “Królowej wojowniczki”. Amerykańska filmowiec i scenarzystka, znana ze swojego wyjątkowego stylu i podejścia do reżyserii. Zaczynała swoją karierę jako scenarzystka, pisząc scenariusze do popularnych seriali telewizyjnych, takich jak “A Different World” czy “South Central”. W 2000 roku zadebiutowała jako reżyserka filmem “Love & Basketball”, który został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i publiczność.

Fabuła:

Film zaczyna się od przedstawienia królestwa Dahomej, które jest podzielone na klany. W jednym z tych klanów wychowuje się Nawi, która szybko wykazuje talent do walki. Jej matka, sama była wojowniczką, przekonuje ją, żeby zawsze stawała po stronie słabszych i że to właśnie siła i determinacja są kluczowe, by odnosić sukcesy w życiu. Kiedy Brytyjczycy zaczynają podbijać sąsiednie kraje, Nawi zdaje sobie sprawę, że Dahomej jest kolejnym celem ich ekspansji. Postanawia więc walczyć o swoje królestwo i zostaje królową wojowników. Z pomocą swojej przyjaciółki i współtowarzyszki broni, Nawi organizuje opór przeciwko kolonialistom, którzy z każdym dniem stają się coraz bardziej agresywni.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Królowa Wojownik cały film? “Królowa Wojownik” to film pełen pięknych widoków, ale też brutalnych scen walki. Reżyserka, Gina Prince-Bythewood, zrobiła wspaniałą robotę, pokazując trudne decyzje, jakie muszą podjąć bohaterowie, by walczyć o swoje marzenia i ojczyznę. Również gra aktorska jest znakomita – Viola Davis, która wciela się w rolę królowej Nawi, jest absolutnie niesamowita, a jej postać emanuje siłą, odwagą i determinacją. Niestety, film ma też swoje wady. Fabuła nieco przegadana, a sceny walki, choć pięknie sfilmowane, są momentami nieco za długie. Nie zmienia to jednak faktu, że “Królowa Wojownik” to film, który warto zobaczyć. To opowieść o sile kobiet i ich determinacji, która z pewnością doda sił i wiary w siebie każdej widzce.

Królowa Wojownik
Królowa Wojownik
Królowa Wojownik
Królowa Wojownik
Królowa Wojownik
Królowa Wojownik
Królowa Wojownik
Królowa Wojownik
Królowa Wojownik
Królowa Wojownik

Podobne tytuły

Pukając do drzwi
Till
Fabelmanowie
Tar
Sisu
Ona jest miłością
Shazam! Gniew Bogów
Wystrzałowe Wesele
Życie w błocie się złoci
Bezmiar
Chleb i sól
Między lustrami
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!