What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film M3GAN po szybkiej rejestracji:


M3GAN

M3GAN Cały film

Friendship has evolved.Dec. 28, 2022
twoja ocena: 0
5 108 ocen

Streszczenie

M3GAN cały film

Horror science-fiction gdzie w głównej roli występuje Allison William. Nowa konkurencja dla filmu Chucky. Wszyscy widzieliśmy kilka filmów, w których takie laki/zabawki ożywają i przybierają przerażająca postać. M3GAN przenosi tę koncepcję na wyższy poziom. Tym razem będziemy mieli styczność z rozwiniętą zabawką napędzaną nie przez nadprzyrodzone duchy, ale zaawansowaną robotykę i sztuczną inteligencję.Pomyśl o Ethanie z Extant, ale o wiele bardziej przerażającym i brutalnym. Z pewnością nie jedną osobę ona przestraszy.

Fabuła:

M3GAN to cud sztucznej inteligencji, realistyczna lalka która zaprogramowana jest by była najlepszym towarzyszem i przyjacielem dziecka. Pomagając przy tym rodzicom w wychowaniu będąc ich sprzymierzeńcem. Zaprojektowana przez genialną robotykę z firmy produkującej zabawki Gemmę (Allison Williams z Get Out), M3GAN może słuchać, patrzeć i też uczyć się. Jest idealną przyjaciółką, nauczycielką, towarzyszką zabaw i opiekunką dziecka z którym jest mocno związana. Gemma nagle zostaje opiekunką swojej osieroconej 8-letniej siostrzenicy Cady (Violet McGraw z Nawiedzonego domu na wzgórzu). Gemma nie jest na to przygotowana i nie wie czy da sobie z tym radę by zastąpić rodziców. Pod silną presją Gemma postanawia sparować swój prototyp M3GAN z Cady, próbując dzięki temu rozwiązać wszelkie problemy. Niestety, ta decyzja będzie miała niewyobrażalne konsekwencje.

Ciekawostki:

Gwiazda Get Out, Allison William jest głównym bohaterem obsady M3GAN. Jako Gemma, inżynier robotyki, która projektuje lalkę AI i ciotkę jej ośmioletniej, osieroconej siostrzenicy. Głosu M3GAN użycza Jenna Davis gdyż w samą rolę wciela się Amie Donald, natomiast Siostrzenicę zagra Violet McGraw. Film pochodzi od filmowca Gerarda Johnstone’a który jest także znany znany ze scenariusza i reżyserii horroru, komedii z 2014r-Housebound. Jest to drugi pełnometrażowy film reżysera.

Przemoc jest jej odpowiedzią na wszystko, co postrzega jako zagrożenie dla Cady, nawet jeśli oznacza to zabicie jej przeciwnika. To, co zaczyna się jako zabawna i słodką więź między dwiema dziewczynami, przeradza się w coś, czego nikt się nie spodziewał i staje się przerażającym doświadczeniem zarówno dla Gemmy, jak i Cady.

M3GAN

Podobne tytuły

Bo się boi
Ant-Man i Osa: Kwantomania
Twórca
Ciche miejsce: Dzień pierwszy
Martwe zło: Przebudzenie
Krzyk 6
Terrifier 2
Piła 10
Avatar: Istota Wody
Królestwo Planety Małp
Demeter: Przebudzenie zła
Najbardziej samotny chłopak na świecie
Udostępniono41
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!