What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Madame Web po szybkiej rejestracji:


Madame Web

Madame Web Cały film

Her web connects them all.Feb. 14, 2024USA116 Min.PG-13
twoja ocena: 0
8 116 ocen

Streszczenie

Madame Web cały film

Gdzie obejrzeć Madame Web cały film? „Madame Web” – eksperymentalna odyseja w uniwersum Marvela. Która wzbudza mieszane uczucia i pozostawia widza z zestawem emocji od podziwu po pewne rozczarowanie. Reżyseria S.J. Clarkson i scenariusz autorstwa Matta Sazama oraz Burka Sharplessa wprowadzają nas w nieco odmienny obszar superbohaterskiego świata. Oparty na postaciach komiksowych, co jednocześnie jest jego mocną i słabą stroną. S.J. Clarkson podejmuje ryzyko, wprowadzając widzów w surrealistyczny świat, który nieco odbiega od konwencji klasycznych produkcji superbohaterskich. Nie brakuje efektownych sekwencji akcji, a sceny jasnowidzenia Cassandry są wizualnie atrakcyjne. Jednakże, równocześnie, brakuje filmowi spójności w narracji, co sprawia, że widzowie mogą się czasem zgubić w zawiłych wątkach.

Fabuła:

„Madame Web” przenosi nas w wir surrealistycznych doświadczeń Cassandry Webb, ratowniczki medycznej. Której zwykłe życie na Manhattanie obraca się do góry nogami po odkryciu niezwykłego daru jasnowidzenia. Cassie, zdolna do odczytywania przyszłości, zaczyna odnotowywać w swoich wizjach obrazy trzech młodych kobiet, których życie jest splecione z niezwykłymi wydarzeniami. Ale istnieje jedno warunkowe zdanie w tym mistycznym przepowiedni – te trzy kobiety muszą dożyć swojej przyszłości. Cassie, wciągnięta w ten mistyczny labirynt, zaczyna śledzić losy tych trzech nieznajomych. Których drogi krzyżują się na tle nie tylko osobistych wyborów, ale i nadprzyrodzonych sił. W miarę jak Cassie zagłębia się w ich światy, odkrywa, że każda z tych kobiet ma przed sobą nie tylko wyjątkową, ale i pełną wyzwań przyszłość. To, co widzi Cassie, staje się zarówno kluczem, jak i przekleństwem dla tych trzech losów splecionych ze sobą przez tajemniczą siłę.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Madame Web cały film? Jessica Chastain w roli Cassandry Webb prezentuje solidną, choć nieco niedoszacowaną, kreację. Jej postać, choć pełna potencjału, nie zawsze dostaje odpowiednią przestrzeń na rozwinięcie skomplikowanego charakteru. Obsada drugoplanowa również nieco rozczarowuje, a interakcje między postaciami czasem wydają się nienaturalne. Warto zauważyć, że oceny filmu na portalach recenzenckich są dość niskie, zarówno wśród widzów, jak i krytyków. Niski wynik na pewno wynika częściowo z nietypowego podejścia do tematu. Ale również z braków w strukturze narracyjnej i rozwoju postaci. Podsumowując, „Madame Web” to ambitna próba zmierzenia się z superbohaterskim gatunkiem w nowy sposób, ale niestety nie udaje się to w pełni z powodu pewnych braków w narracji i niezrównoważonego rozwoju postaci. Mimo to, film może zainteresować tych, którzy poszukują nowych doświadczeń w świecie superbohaterów.

Madame Web
Madame Web
Madame Web
Madame Web
Madame Web
Madame Web
Madame Web
Madame Web
Madame Web
Madame Web

Dyrektor

Obsada

Dakota Johnson isCassandra 'Cassie' Webb / Madame Web
Cassandra 'Cassie' Webb / Madame Web
Sydney Sweeney isJulia Cornwall
Julia Cornwall
Isabela Merced isAnya Corazon
Anya Corazon
Celeste O'Connor isMattie Franklin
Mattie Franklin
Tahar Rahim isEzekiel Sims
Ezekiel Sims
Kerry Bishé isConstance Webb
Constance Webb
Adam Scott isBen Parker
Ben Parker
Emma Roberts isMary Parker
Mary Parker
Mike Epps isO'Neil
O'Neil

Podobne tytuły

Argylle
Piękna katastrofa
Transformers: Przebudzenie bestii
Niezniszczalni 4
Avatar: Istota Wody
Marvels
Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One
65
Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży
Samarytanin
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
John Wick 4
Udostępniono39
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!