What's happening?

Magic Mike: Ostatni taniec

Magic Mike: Ostatni taniec Cały film

The final tease.Feb. 09, 2023USA112 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 vote

Streszczenie

Magic Mike: Ostatni taniec cały film

Gdzie obejrzeć Magic Mike: Ostatni taniec cały film? Magic Mike: Ostatni taniec to film, który wywołał wiele kontrowersji wśród fanów poprzednich części. Tym razem Magic Mike zostaje zaproszony przez milionerkę do Londynu, gdzie ma zatańczyć ostatni raz w swoim życiu. Czy ten występ przyniesie mu wszystko, czego pragnie? Pierwsze co rzuca się w oczy w tej produkcji, to świetna praca kamery i doskonałe ujęcia, które zachwycają i wprowadzają w odpowiedni nastrój. Soderbergh znowu pokazuje, że zna się na swoim fachu i potrafi stworzyć wspaniałą atmosferę, która przyciąga uwagę widza.

Fabuła:

Fabuła filmu “Magic Mike: Ostatni taniec” skupia się na emerytowanym striptizerze Magicu Mike’ie, który poznaje milionerkę, która wabi go ofertą nie do odrzucenia. Mike decyduje się na wyjazd do Londynu, gdzie wraz z nią bierze udział w ekscentrycznym spektaklu. W międzyczasie, Mike przemyśla swoje życie i zastanawia się, co chce zrobić dalej. Film porusza tematy związane z dążeniem do swoich marzeń, zmaganiami z przeszłością oraz relacjami międzyludzkimi. Wątki te pojawiają się w międzynarodowym otoczeniu, które dodaje produkcji dodatkowego uroku.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Magic Mike: Ostatni taniec cały film? Jednym z największych atutów filmu jest obsada, w której przeważają aktorzy znani z poprzednich części. Channing Tatum wciąż błyszczy w roli Magic Mike’a, ale tym razem pokazuje się nam w nieco innej odsłonie. Jego postać jest bardziej złożona, a Tatum udowadnia, że potrafi poradzić sobie z trudnymi scenami dramatycznymi. W obsadzie nie zabrakło również Matta Bomer’a, Joe Manganiello i Adama Rodrigueza, którzy wcielają się w role Magic Mike’ów przyjaciół. Mimo że Magic Mike: Ostatni taniec nie dorównuje poziomem swoim poprzednikom, to i tak warto dać mu szansę. Świetna praca kamery, doskonała obsada i przyjemna muzyka to atuty, które sprawiają, że film zyskuje w oczach widza. Jeśli szukasz dobrego dramatu z nutką humoru i odrobiną romantyzmu, to Magic Mike: Ostatni taniec może okazać się dla Ciebie odpowiednią propozycją.

Magic Mike: Ostatni taniec
Magic Mike: Ostatni taniec
Magic Mike: Ostatni taniec
Magic Mike: Ostatni taniec
Magic Mike: Ostatni taniec
Magic Mike: Ostatni taniec
Magic Mike: Ostatni taniec
Magic Mike: Ostatni taniec
Magic Mike: Ostatni taniec
Magic Mike: Ostatni taniec

Dyrektor

Obsada

Salma Hayek isMaxandra Mendoza
Maxandra Mendoza
Jemelia George isZadie Rattigan
Zadie Rattigan
Alan Cox isRoger Rattigan
Roger Rattigan
Vicki Pepperdine isEdna Eaglebauer
Edna Eaglebauer

Podobne tytuły

Mumie
Tar
Roving Woman
Prześwietlenie
Blef doskonały
Lunana: Szkoła na końcu świata
Miłość na nowo
Aftersun
Plan 75
W gorsecie
Duchy Inisherin
Najbardziej samotny chłopak na świecie
Udostępniono1
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!