What's happening?

Mała Syrenka

Mała Syrenka Cały film

May. 24, 2023
Twoja ocena: 0
9 1 vote

Streszczenie

Mała Syrenka cały film

Gdzie obejrzeć Mała Syrenka Cały film? Nie ma jeszcze zbyt wielu informacji na temat filmu Mała Syrenka z 2023 roku. Ponieważ produkcja jest wciąż w trakcie, a jego premiera przesunięta z pierwotnej daty na późniejszą. Jednakże, wiadomo że film oparty zostanie na klasycznej historii. Opowiedzianej przez Hansa Christiana Andersena, a także na animowanej wersji z 1989 roku. Reżyserem filmu jest Rob Marshall, znany z takich filmów jak. „Chicago”, „Piraci z Karaibów: Na krańcu świata” czy „Mary Poppins powraca”. Film jest koprodukcją amerykańsko-brytyjską i będzie łączyć w sobie elementy aktorskie z animacją CGI.

Fabuła:

Film Mała Syrenka z 2023 roku oparty na oryginalnej muzyce z animowanej wersji z 1989 roku. Także zobaczymy tutaj nowe utwory skomponowane przez Alana Menkena. Autora muzyki do takich kultowych filmów Disneya, jak „Piękna i Bestia”, „Aladyn” czy „Dzwonnik z Notre Dame”. Fabuła filmu opowiada historię młodej syrenki o imieniu Ariel, która marzy o tym, aby poznać świat ludzi. Pewnego dnia ratuje z tonącego statku przystojnego księcia Eryka i zakochuje się w nim. Aby móc zostać z ukochanym, postanawia zawrzeć pakt z diaboliczną Urszulą. Władczynią morskich głębin, która oferuje jej ludzką postać w zamian za jej piękny głos.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Mała Syrenka Cały film? W rolę Ariel wciela się Halle Bailey, amerykańska aktorka i piosenkarka. Znana z zespołu R&B Chloe x Halle oraz z serialu „Grown-ish”. Księcia Eryka zobaczymy Jonah Hauer-Kinga, brytyjskiego aktora znającego się z serialu „Mały lord Fauntleroy”. W obsadzie filmu znajdują się również Melissa McCarthy jako Urszula, Javier Bardem jako Król Triton. Daveed Diggs jako Sebastian i Awkwafina jako Mewa. Premiera filmu przesunięta z pierwotnie zaplanowanej daty 25 grudnia 2023 roku na 26 maja 2023 roku. Oczekuje się, że film odniesie duży sukces. Zarówno wśród fanów oryginalnej animacji, jak i wśród widzów, którzy dopiero teraz poznają historię małej syrenki. Nie ma jeszcze dostępnego zwiastuna filmu, ale można spodziewać się, że pojawi się on w ciągu kilku miesięcy przed premierą filmu. Film ten z pewnością zainteresuje zarówno fanów oryginalnej animacji, jak i nowych widzów, którzy będą mieli okazję poznać historię małej syrenki w nowej, świeżej wersji.

Mała Syrenka
Mała Syrenka
Mała Syrenka
Mała Syrenka
Mała Syrenka
Mała Syrenka
Mała Syrenka
Mała Syrenka
Mała Syrenka

Dyrektor

Rob Marshall
Dyrektor

Obsada

Jonah Hauer-King isPrince Eric
Prince Eric
Javier Bardem isKing Triton
King Triton
Jacob Tremblay isFlounder (voice)
Flounder (voice)
Awkwafina isScuttle (voice)
Scuttle (voice)
Daveed Diggs isSebastian (voice)
Sebastian (voice)
Noma Dumezweni isQueen Selina
Queen Selina
Art Malik isSir Grimsby
Sir Grimsby

Podobne tytuły

Tar
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Shazam! Gniew Bogów
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!