What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Marvels po szybkiej rejestracji:


Marvels

Marvels Cały film

Higher. Further. Faster. Together.Nov. 08, 2023USA105 Min.PG-13
twoja ocena: 0
1 460 ocen

Streszczenie

Marvels cały film

Gdzie obejrzec Marvels cały film? „The Marvels,” najnowsza produkcja z uniwersum Marvela, to film, który już od samej premiery wzbudził ogromne zainteresowanie fanów. Z reżyserią powierzoną Nii DaCosta oraz scenariuszem autorstwa Megan McDonnell. I samej DaCosty, film obiecuje połączenie akcji i science fiction na najwyższym poziomie. Czas trwania filmu wynoszący 1 godzinę i 45 minut sugeruje, że twórcy postawili na kompaktową narrację, skoncentrowaną na intensywnych momentach akcji i rozwijaniu głównych wątków fabularnych. To podejście może przyciągnąć zarówno fanów długometrażowych widowisk, jak i tych, którzy cenią sobie dynamiczne tempo opowieści.

Fabuła:

Fabuła filmu „The Marvels” skupia się na dalszych przygodach Carol Danvers, znaną również jako Kapitan Marvel, po wydarzeniach przedstawionych w wcześniejszych filmach związanych z Marvel Cinematic Universe (MCU). Mimo zwycięstwa nad despotyczną kontrolą Kree i pomsty na Najwyższej Inteligencji, życie Carol wciąż nie daje jej chwili spokoju. Film rozpoczyna się w momencie, gdy Carol próbuje odnaleźć równowagę między swoim życiem jako superbohaterki, a codziennymi wyzwaniami. Jej zdolności nadludzkie stawiają przed nią pytania dotyczące tożsamości i miejsca w świecie. Tymczasem, na horyzoncie pojawiają się nowe zagrożenia, które zmuszają Kapitan Marvel do podjęcia walki. W trakcie filmu Carol zostaje zaangażowana w tajemniczą intrygę, która rzuca światło na jej przeszłość, a także na tajemnicze związki między postaciami z różnych części Marvelowskiego uniwersum. W międzyczasie pojawiają się także nowe postacie, zarówno sojusznicy, jak i wrogowie, którzy dodają nowy wymiar do historii.

Streszczenie:

Gdzie obejrzec Marvels cały film? Warto również zauważyć, że film zdobył średnią ocenę 5,7 na podstawie 358 recenzji. Chociaż ta liczba może nieco zaskakiwać, należy pamiętać, że gust kinowy jest sprawą subiektywną, a oceny mogą być zróżnicowane. Niektóre elementy, które jednych mogą nieco rozczarować, dla innych stanowią dodatkowy atut. Ostatecznie, kluczowe jest samodzielne doświadczenie filmu. Podsumowując, „The Marvels” to kolejny rozdział w fascynującym świecie superbohaterów, obiecujący widzom nowe przygody, niespodzianki i rozwinięcie istniejących wątków. Choć opinie krytyków mogą być zróżnicowane, dla fanów Marvela to z pewnością niezapomniane kinowe przeżycie.

Marvels
Marvels
Marvels
Marvels
Marvels
Marvels
Marvels
Marvels
Marvels
Marvels

Dyrektor

Nia DaCosta
Dyrektor

Obsada

Brie Larson isCarol Danvers / Captain Marvel
Carol Danvers / Captain Marvel
Teyonah Parris isMonica Rambeau
Monica Rambeau
Iman Vellani isKamala Khan / Ms. Marvel
Kamala Khan / Ms. Marvel
Zawe Ashton isDar-Benn
Dar-Benn
Park Seo-jun isPrince Yan
Prince Yan
Gary Lewis isEmperor Dro'ge
Emperor Dro'ge
Zenobia Shroff isMuneeba Khan
Muneeba Khan
Mohan Kapur isYusuf Khan
Yusuf Khan
Saagar Shaikh isAamir Khan
Aamir Khan

Podobne tytuły

Godzilla i Kong: Nowe imperium
Meg 2: Głębia
Nie
Madame Web
Gran Turismo
Twórca
Wilcze Stado
Rycerze Zodiaku
Niezniszczalni 4
Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One
65
Królowa Wojownik
Udostępniono55
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!