What's happening?

Masz ci los

Masz ci los Cały film

Feb. 03, 2023UnknownNot Rated
Twoja ocena: 0
6 1 vote

Streszczenie

Masz ci los cały film

Gdzie obejrzeć Masz ci los cały film? “Masz ci los!” to polska komedia w reżyserii Mateusza Głowackiego. Ltóra opowiada historię rodziny zbierającej się na pogrzebie swojego ukochanego dziadka. W trakcie stypy okazuje się, że padły właśnie numery, którymi dziadek grał w loterii przez całe swoje życie. Zwycięski kupon… został pochowany wraz z nim. “Masz ci los!” to film, który wprost rozśmiesza swoją absurdalnością i niespodziewanymi zwrotami akcji. Humor w nim nie jest jednak jedynie płytką zabawą, ale stanowi też okazję do poruszenia ważnych kwestii związanych z relacjami międzyludzkimi i rodziną. W filmie pojawiają się motywy takie jak braterstwo, lojalność, tęsknota za bliskimi, a także temat marzeń i ich realizacji.

Fabuła:

Gdzie obejrzeć Masz ci los cały film? Rodzina postanawia więc zrobić wszystko, aby odzyskać ten kupon i zrealizować marzenia, które dziadek miał związane z wygraną w loterii. W tym celu podejmują szalone i często absurdalne próby, aby dostać się do grobu i odnaleźć zwycięski kupon. Głównym bohaterem filmu Masz ci los cały film jest młodszy brat głowy rodziny – Piotr, którego gra z wielkim humorem i swobodą Kamil Kula. To on jest pomysłodawcą większości działań, które podejmuje rodzina, aby odzyskać kupon. Wraz z nim na ekranie pojawia się barwna i zróżnicowana grupa postaci, wśród których znajdują się między innymi starszy brat Piotra – Mariusz (grany przez Michała Milowicza) czy ich siostra – Małgosia (w tej roli Patrycja Markowska).

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Masz ci los cały film? Jednak fabuła “Masz ci los!” nie skupia się jedynie na poszukiwaniu kuponu. W trakcie filmu pojawiają się również ważne tematy dotyczące relacji międzyludzkich i rodzinnych. Bohaterowie przeżywają wiele emocji, odkrywają tajemnice swojego życia i uczyli się, jak ważne są bliskie relacje w życiu człowieka. Cała historia opowiedziana jest z humorem i lekkością. Co sprawia, że film stanowi doskonałą propozycję dla osób, które szukają rozrywki i chcą się pośmiać. Jednocześnie fabuła filmu porusza wiele ważnych kwestii, co czyni z niego doskonałą produkcję dla widzów, którzy chcą zastanowić się nad znaczeniem rodziny i relacji międzyludzkich w życiu. Reżyser Mateusz Głowacki stworzył film, który idealnie wpisuje się w klimat polskiej komedii. Przyciąga zabawnymi sytuacjami, niebanalnymi postaciami i trafnymi dialogami. “Masz ci los!” to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą się pośmiać. Jednocześnie zastanowić się nad znaczeniem bliskich relacji i marzeń.

Masz ci los

Podobne tytuły

Miłość na nowo
Pokolenie Ikea
Book Club: Następny rozdział
Niebezpieczni dżentelmeni
W trójkącie
Wystrzałowe Wesele
Plan na miłość
Bliscy
Renfield
Chora na siebie
Kokainowy miś
Mumie
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!