What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Mavka i strażnicy lasu po szybkiej rejestracji:


Mavka i strażnicy lasu

Mavka i strażnicy lasu Cały film

Mar. 02, 2023Ukraine99 Min.Not Rated
twoja ocena: 0
10 176 ocen

Streszczenie

Mavka i strażnicy lasu cały film

Gdzie obejrzeć Mavka i strażnicy lasu cały film? Film „Mavka i strażnicy lasu”, znany również jako „Mavka. Lisova pisnya”, to urokliwa animacja fantasy, która zabiera widzów w magiczną podróż do światów mitów i przygód. Reżyseria Olega Malamuzha i Oleksandry Ruban, wspólnie z pomysłowym scenariuszem autorstwa Yaroslava Voytsesheka, tworzą pełną magii i emocji opowieść, która ożywa na ekranie. Film mistrzowsko łączy elementy przygody, magii, mitologii i pięknej animacji. Świat przedstawiony na ekranie zachwyca bogactwem detali i wspaniałymi krajobrazami, które przywołują atmosferę zarówno tajemniczości, jak i zaczarowanego piękna. Charakterystyczne dla ukraińskiej kultury elementy folkloru dodają głębi i autentyczności całej opowieści.

Fabuła:

Akcja filmu rozgrywa się w magicznej i tajemniczej puszczy, gdzie natura żyje w harmonii ze światem duchów i mitów. W sercu tej puszczy, strzeżonej przez mityczną istotę znaną jako Mavka. Znajduje się źródło życia – skarb nieocenionej wartości dla równowagi natury. Mavka, piękna i tajemnicza strażniczka lasu, pełni funkcję nie tylko ochrony lasu, ale także strzeże tego źródła przed ludzką chciwością i zniszczeniem. Jednakże spokój puszczy zostaje zachwiany, gdy do okolicznych ziem przybywa księżniczka – zimna i bezduszna dziewczyna o imieniu Odarka. Zachęcona przez złowrogiego doradcę, Odarka dowiaduje się o istnieniu źródła życia i widzi w nim szansę. Na zdobycie potężnej mocy, która umożliwiłaby jej kontrolowanie natury i ludzi.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Mavka i strażnicy lasu cały film? Wizualny aspekt „Mavki i strażników lasu” zasługuje na wyjątkową pochwałę. Animatorzy stworzyli niezwykłe postacie, które emanują emocjami i wyrazistością. Od uroczego wyglądu Mavki po złowieszcze wydanie księżniczki, każda postać wzbogaca film swoją osobowością i wyjątkowością. Jednym z mocnych punktów tego filmu jest również jego ścieżka dźwiękowa. Muzyka doskonale komponuje się z wydarzeniami na ekranie, podkreślając emocje bohaterów i tworząc niezapomnianą aurę, która wciąga widza w świat filmu. Dialogi, choć prostsze, są przemyślane i wprowadzają widza w głębsze przemyślenia na temat równowagi natury i ludzkiej chciwości. „Mavka i strażnicy lasu” to nie tylko film dla dzieci. Jest to opowieść, która może zainteresować i poruszyć osoby w każdym wieku. Przekazuje ważne wartości, takie jak ochrona przyrody, szacunek dla mitologii i tradycji oraz walka z chciwością i egoizmem. Wzruszające momenty, dynamiczne sceny akcji i poruszająca głębia charakterów tworzą pełnoprawne i interesujące doświadczenie filmowe.

Mavka i strażnicy lasu
Mavka i strażnicy lasu
Mavka i strażnicy lasu
Mavka i strażnicy lasu
Mavka i strażnicy lasu
Mavka i strażnicy lasu
Mavka i strażnicy lasu
Mavka i strażnicy lasu
Mavka i strażnicy lasu
Mavka i strażnicy lasu

Dyrektor

Obsada

Nataliia Denysenko isMavka (voice)
Mavka (voice)
Artem Pyvovarov isLucas (voice)
Lucas (voice)
Olena Kravets isKylina (voice)
Kylina (voice)
Serhii Prytula isFrol (voice)
Frol (voice)
Oleh Mykhailiuta isUncle Leo (voice)
Uncle Leo (voice)
Nataliia Sumska isThe Healer (voice)
The Healer (voice)
Julia Sanina isOndina (voice)
Ondina (voice)
Mykhailo Khoma isHush (voice)
Hush (voice)

Podobne tytuły

Yuku i magiczny kwiat
Co w trawie gra
Mumie
Wróżka Zębuszka
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
Po prostu super
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Szczęście Mikołajka
Dobrzy nieznajomi
Kot w Butach: Ostatnie Życzenie
Chłopi
Super Mario Bros
Udostępniono33
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!