What's happening?

Między lustrami

Między lustrami Cały film

Nov. 05, 2022Iran107 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 vote

Streszczenie

Między lustrami cały film

Gdzie obejrzeć Między lustrami cały film? Film “Między lustrami” reżyserii Maniego Haghighi to interesująca propozycja dla widzów, którzy cenią sobie niebanalne historie i oryginalne podejście do tematu. Przedstawia on historię małżeństwa z Teheranu, które przypadkowo natknęło się na swoje sobowtóry – ludzi, którzy wyglądają identycznie, jak oni sami. Fabuła filmu nie skupia się jednak wyłącznie na tej koncepcji. Reżyser skupia się również na relacjach między postaciami, ich emocjach i problemach, które pojawiają się w trakcie spotkań z sobowtórami. W tym kontekście film “Między lustrami cały film” przypomina nieco psychologiczny thriller, ponieważ obecność sobowtóra wywołuje u bohaterów niepokój i pytania o własną tożsamość. Obsada filmu również zasługuje na pochwałę. Główne role grają Niki Karimi i Payman Maadi, którzy świetnie odnajdują się w swoich postaciach. Ich kreacje są przekonujące i budzą sympatię widzów.

Fabuła:

Fabuła filmu “Między lustrami” skupia się na małżeństwie z Teheranu – Ehsanie i jego żonie Taherze. Pewnego dnia, wracając z wakacji, Ehsan przypadkowo natyka się na swojego sobowtóra, który wygląda identycznie jak on i nawet ma takie samo imię. Początkowo Ehsan jest przerażony, jednak wkrótce zaczyna go fascynować ta niezwykła sytuacja. W międzyczasie Tahere również spotyka swoją sobowtórkę – kobieta ta wygląda identycznie jak ona, ale zachowuje się zupełnie inaczej. Tahere jest zdezorientowana i zaczyna zadawać sobie pytania o swoją tożsamość i sens istnienia. Ehsan i Tahere postanawiają spotkać się z sobowtórami i dowiedzieć się, co tak naprawdę się dzieje. W trakcie spotkań pojawiają się skomplikowane emocje i trudne pytania – bohaterowie zastanawiają się, jakie są granice między jednostką a masą, a także jak ważna jest tożsamość w definiowaniu nas samych.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Między lustrami cały film? Reżyser zdecydował się na niestandardowe podejście do narracji, co przynosi bardzo ciekawe efekty. Przede wszystkim, wizualna strona filmu jest bardzo interesująca. Widzowie mają okazję podziwiać piękne krajobrazy Iranu, a także stylowe wnętrza mieszkań i hoteli, w których odbywają się niektóre sceny. Ponadto, Haghighi wykorzystuje w filmie wiele symboli i metafor, które dodatkowo wzbogacają treść i zachęcają do refleksji. Jednak mimo wielu zalet, “Między lustrami cały film” nie jest filmem dla każdego. Przede wszystkim, wymaga on skupienia i refleksji, co może przyciągnąć tylko niewielką grupę widzów. Ponadto, styl Haghighiego może nie przypaść do gustu wszystkim – niektórzy mogą uznać go za zbyt ekscentryczny i surrealistyczny.

Między lustrami
Między lustrami
Między lustrami
Między lustrami
Między lustrami
Między lustrami
Między lustrami
Między lustrami
Między lustrami

Podobne tytuły

Braty
Rycerze Zodiaku
Wieloryb
Magic Mike: Ostatni taniec
Il Boemo
Godland
Infinite Storm
Życie w błocie się złoci
Ona jest miłością
Kawałek nieba
Roving Woman
Noc 12 października
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!