What's happening?

Miłość po angielsku

Miłość po angielsku Cały film

Mar. 24, 2023Unknown90 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 vote

Streszczenie

Miłość po angielsku cały film

Gdzie obejrzeć Miłość po angielsku cały film? “Miłość po angielsku” to romantyczna komedia reżyserii Bena Heckinga, której główną bohaterką jest Emily (Natalia Tena). Która wraz z przyjacielem postanawiają zorganizować imprezę na dachu jednego z budynków w Londynie. Na tym dachu spotyka Stefana (Piotr Adamczyk), uroczego Polaka, który mieszka w Londynie od wielu lat. Między nimi zaczyna się pojawiać iskra, ale niespodziewanie przyjaciółka Emily, Georgia (Maisie Williams) wyjeżdża z miasta, pozostawiając Emily w samotności. Film przedstawia historię miłości, która rozwija się powoli i naturalnie, a jednocześnie pełna jest humoru i zabawnych sytuacji. Aktorska gra w filmie jest bardzo przekonująca, Natalia Tena i Piotr Adamczyk tworzą naprawdę świetną parę aktorską. Ich relacja jest bardzo sympatyczna i pełna uroku. Również drugoplanowi aktorzy, w tym Maisie Williams, wypadają bardzo dobrze i dodają uroku całemu filmowi.

Fabuła:

Fabuła filmu “Miłość po angielsku” opowiada o Emily (Natalia Tena), młodej i ambitnej Brytyjce, która pracuje jako kelnerka w restauracji w Londynie. Pewnego dnia, po trudnym dniu w pracy, Emily wchodzi na dach budynku, by odpocząć i zobaczyć zachód słońca. Tam spotyka zabawnego Polaka Stefana (Piotr Adamczyk), który jest hydraulikiem i naprawia instalacje na dachu. Emily i Stefan zaczynają rozmawiać, a ich sympatia szybko przeradza się w romans. Choć Emily jest z początku sceptyczna wobec związku z mężczyzną znacznie starszym od niej, Stefan wydaje się być idealnym partnerem dla niej. Para spędza czas na dachu, gdzie rozmawiają o swoich marzeniach, planach i przyszłości. Jednak ich idylliczny związek zostaje zakłócony, gdy okazuje się, że Stefan ma tajemnicę, która może zrujnować ich związek. Emily musi zdecydować, czy zaakceptować prawdę o swoim partnerze i dać mu szansę na naprawienie błędów z przeszłości, czy zakończyć związek.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Miłość po angielsku cały film? W filmie “Miłość po angielsku” szczególnie warto zwrócić uwagę na bardzo dobrze zrealizowaną scenografię i zdjęcia. Które wspaniale oddają klimat londyńskiej dzielnicy, gdzie toczy się większość akcji. Ścieżka dźwiękowa również zasługuje na pochwałę, w szczególności utwory wykonane przez londyńskie zespoły indie rockowe. Niestety, pomimo wielu pozytywnych aspektów, “Miłość po angielsku” nie jest idealnym filmem. Fabuła jest dość przewidywalna i naiwna, a dialogi niekiedy wydają się sztuczne i wymuszone. W efekcie film może wydawać się zbyt banalny i nieporadny. Podsumowując, “Miłość po angielsku” to przyjemna i lekka romantyczna komedia, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom gatunku. Film ma w sobie wiele uroku i dobrego humoru, choć nie brakuje mu też wad. Warto jednak dać mu szansę i zobaczyć samemu, czy to coś dla nas.

Miłość po angielsku
Miłość po angielsku
Miłość po angielsku
Miłość po angielsku

Podobne tytuły

Skołowani
Maskarada
I Love My Dad
Miłość na nowo
Zaginione Miasto
Pokolenie Ikea
Heaven in Hell
Wystrzałowe Wesele
Plan na miłość
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!