What's happening?

Missing

Missing Cały film

No one disappears without a trace.Jan. 19, 2023USA111 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 vote

Streszczenie

Missing cały film

Gdzie obejrzeć Missing cały film? “Missing” to nowoczesny thriller z 2023 roku, którego fabuła skupia się na siedemnastoletniej dziewczynie, Lily. Która po zaginięciu swojej matki podejmuje próbę odnalezienia jej na własną rękę, korzystając z narzędzi dostępnych w Internecie. Film, w reżyserii duetu Nicholas D. Johnson i Willa Merricka, to dynamiczna i emocjonująca historia, która wciąga widza od pierwszych minut. Lily, grana przez utalentowaną aktorkę Karlie Thorne, to postać, która musi zmierzyć się z wieloma przeszkodami, aby odnaleźć swoją matkę. Jej poszukiwania prowadzą ją w głąb mrocznych zakamarków Internetu. Gdzie musi zmierzyć się z niebezpiecznymi osobami i nieznajomymi, którzy mogą mieć związek z zaginięciem matki.

Fabuła:

Gdzie obejrzeć Missing cały film? Film “Missing cały film” opowiada historię nastolatki Sarah (w tej roli Haley Lu Richardson). Która odkrywa, że jej matka Rachel (w tej roli Mireille Enos) zaginęła podczas wyjazdu służbowego. Pomimo prób kontaktu z nią, Sarah nie otrzymuje od niej odpowiedzi na telefony ani wiadomości tekstowe. Wszystkie próby skontaktowania się z matką kończą się niepowodzeniem, co wprowadza ją w stan niepokoju i niepewności. Zaniepokojona Sarah decyduje się na własną rękę rozpocząć poszukiwania matki. Z pomocą swojego chłopaka Bena (w tej roli Nick Robinson) oraz internetowych narzędzi. Takich jak kanały społecznościowe, strony internetowe i forów, zaczyna tropić matkę i jej ruchy. Stopniowo odkrywa tajemnicze i zaskakujące fakty z przeszłości Rachel, które wskazują, że zaginięcie matki może być związane z niebezpiecznymi ludźmi.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Missing cały film? Fabuła filmu skupia się przede wszystkim na emocjonalnej walce, jaką stoczyła Lily w celu odnalezienia swojej matki. Młoda dziewczyna musi przejść przez szereg trudnych sytuacji, a w miarę jak dochodzi do kolejnych odkryć, jej sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna. Przy tym wszystkim, Lily nie może liczyć na pomoc ze strony policji, która wydaje się być zupełnie bezradna wobec tego zniknięcia. W filmie “Missing cały film”pojawiają się również postaci, które pomagają Lily w jej poszukiwaniach. Jedną z nich jest informatyk, z którym dziewczyna nawiązuje kontakt w Internecie. Ich relacja jest interesująca i dodaje filmowi dodatkowej głębi emocjonalnej. Warto również zwrócić uwagę na świetną kreację matki Lili, granej przez Jennifer Garner, która w kilku scenach pokazuje, że zawsze będzie walczyć o swoją rodzinę. “Missing” to film, który porusza tematykę zaginięć, sieci społecznościowych i ludzkiej determinacji.

Missing
Missing
Missing
Missing
Missing
Missing
Missing
Missing
Missing
Missing

Dyrektor

Shawn Tira
Dyrektor

Obsada

Storm Reid isJune Allen
June Allen
Ken Leung isKevin Lin
Kevin Lin
Amy Landecker isHeather Damore
Heather Damore
Daniel Henney isAgent Elijah Park
Agent Elijah Park
Nia Long isGrace Allen
Grace Allen
Tim Griffin isJames Allen
James Allen
Rick Chambers isMorning Host
Morning Host
Tracy Vilar isGabi Gomez
Gabi Gomez

Podobne tytuły

Pacifiction
Wilcze Stado
Infinite Storm
Pokusa
Jestem otchłanią
John Wick 4
Wyrwa
Kokainowy miś
Bestia
Holy Spider
Wyzwolenie
65
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!