What's happening?

Mumie

Mumie Cały film

Discover a new world.Jan. 05, 2023Spain88 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 vote

Streszczenie

Mumie cały film

Gdzie obejrzeć Mumie cały film? Film “Mumie” reżyserii Juana Jesúsa Garcii Galochy to animowana komedia przygodowa, która opowiada historię trzech egipskich mumii, które przypadkowo trafiają do współczesnego świata. Choć pomysł na fabułę może wydawać się oryginalny, to niestety realizacja pozostawia wiele do życzenia. “Mumie” to film, który z pewnością przypadnie do gustu dzieciom. Niestety, dla dorosłych widzów, jest to produkcja, która pozostawia wiele do życzenia. Słaba animacja i niski poziom humoru sprawiają, że film traci na atrakcyjności. Polecam go więc jedynie rodzicom, którzy szukają czegoś, co rozśmieszy ich pociechy na kilka chwil.

Fabuła:

Fabuła filmu “Mumie” koncentruje się na trzech egipskich mumiach, które przypadkowo zostają przeniesione do współczesnego świata. Mumie, które przed wiekami zostały ukryte w grobowcach faraonów, muszą teraz poradzić sobie z nowymi realiami, z którymi się spotykają. Głównymi bohaterami filmu są Tut, Nefertiti i Ramzes. Tut jest młodym księciem, który marzy o tym, aby zostać królem Egiptu. Nefertiti to piękna księżniczka, która z kolei marzy o wielkiej miłości. Ramzes z kolei jest wojownikiem, który walczył u boku faraona. Razem postanawiają odnaleźć swoje grobowce i powrócić do swojego właściwego czasu. W trakcie swojej przygody, trójka bohaterów napotyka na wiele trudności. Muszą m.in. zmagać się z nowymi technologiami i zwyczajami, które są dla nich zupełnie obce. Dodatkowo, na ich drodze stają różni ludzie, którzy chcą wykorzystać ich sławę do własnych celów.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Mumie cały film? Już na wstępie warto zaznaczyć, że “Mumie” to produkcja skierowana głównie do najmłodszych widzów. Z tego powodu, nie należy spodziewać się tu skomplikowanej fabuły, czy głębszych przemyśleń. Film skupia się na prostych żartach i gagach, które mają na celu rozbawić najmłodszych widzów. Jednym z problemów filmu jest jednak to, że większość żartów nie jest szczególnie zabawna. Wiele z nich jest przewidywalnych i nieco infantylnych. Choć pewnie zrobią one wrażenie na dzieciach, dla dorosłych widzów nie będą one zbyt interesujące. Drugim problemem filmu jest niestety animacja. Postaci w filmie “Mumie” zostały dobrze zaprojektowane, jednak animacja pozostawia wiele do życzenia. Wydaje się być nieco niedopracowana i niektóre ruchy postaci wyglądają sztucznie. Obraz filmu jest również pozbawiony szczegółów, co sprawia, że wydaje się być niedokończony. W rolach głównych występują znani aktorzy, którzy z powodzeniem oddają charakter swoich postaci.

Mumie
Mumie
Mumie
Mumie
Mumie
Mumie
Mumie
Mumie
Mumie
Mumie

Dyrektor

Obsada

Óscar Barberán isThut (voice)
Thut (voice)
Ana Esther Alborg isNefer (voice)
Nefer (voice)
Luis Pérez Reina isCarnaby (voice)
Carnaby (voice)
María Luisa Solá isMadre (voice)
Madre (voice)
Jaume Solà isSekhem (voice)
Sekhem (voice)
Aleix Estadella isDennis (voice)
Dennis (voice)
María Moscardó isUsi (voice)
Usi (voice)
Juan Carlos Gustems isFaraón (voice)
Faraón (voice)

Podobne tytuły

Wystrzałowe Wesele
Forever Young
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Bo się boi
Uratuj drzewo
Kot w Butach: Ostatnie Życzenie
Masz ci los
Człowiek zwany Otto
Wróżka Różka
Szczęście Mikołajka
Pokolenie Ikea
Gra Fortuny
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!