What's happening?

Na twoim miejscu

Na twoim miejscu Cały film

Jan. 06, 2023PolandNot Rated
Twoja ocena: 0
9 1 vote

Streszczenie

Na twoim miejscu cały film

Gdzie obejrzeć Na twoim miejscu cały film? “Na twoim miejscu” to polska komedia, która miała swoją światową i polską premierę kinową w styczniu 2023 roku. Reżyserią zajął się Antonio Galdamez Munoz, a scenariusz napisali Łukasz Światowiec i Anna Bielak. Film opowiada historię Kaśki i Krzysia, młodego małżeństwa z dzieckiem, którzy pomimo uroczego mieszkania i malowniczej okolicy, znajdują się na skraju rozpadu swojego związku.

Fabuła:

Już sama fabuła filmu nie przyciąga uwagi i niestety, w trakcie seansu okazuje się, że nie jest to jedyny problem. Akcja filmu przeciąga się niemiłosiernie, a śmieszne momenty są zbyt rzadkie i niezbyt oryginalne. W dodatku, większość żartów jest mocno przewidywalna i nie rozbawi widzów do łez. Jedynym elementem, który można uznać za pozytywny w “Na twoim miejscu”, są momenty, kiedy w grę wchodzi relacja między Kaśką i Krzysiem. Niestety, są to chwile sporadyczne i zbyt krótkie, aby cały film przetrwać tylko dzięki nim. Jednym z poważniejszych mankamentów filmu jest jego obsada. Aktorzy nie do końca przekonują w swoich rolach, co jest szczególnie widoczne w przypadku głównych bohaterów. Wielokrotnie ich gra wydaje się nienaturalna, a dialogi brzmią sztucznie i niewiarygodnie. Niestety, w tle pozostają również inne postaci, które nie mają szansy na wyjście poza schematyczne rysunki i nijakość.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Na twoim miejscu cały film? Kolejnym problemem jest scenografia i zdjęcia. Pomimo urokliwej okolicy, w której toczy się akcja, nie sposób zauważyć jakiejkolwiek oryginalności i nowatorskości. Sceny są mało dynamiczne i nie wyróżniają się na tle innych filmów. Podsumowując, “Na twoim miejscu” to film, który niestety zawodzi na wielu płaszczyznach. Nudna fabuła, słaba gra aktorska oraz kiepska realizacja techniczna sprawiają, że nie warto poświęcać czasu na ten seans. Choć w filmie można odnaleźć kilka pozytywnych momentów, to jednak nie są one na tyle mocne, aby zrekompensować pozostałe wady. Zdecydowanie nie polecam tego filmu, chyba że ktoś jest fanem kiepskich komedii i jest w stanie przełknąć wiele gorzkich pigułek.

Na twoim miejscu
Na twoim miejscu
Na twoim miejscu
Na twoim miejscu
Na twoim miejscu
Na twoim miejscu

Podobne tytuły

Chora na siebie
Plan na miłość
Miłość na nowo
Ślub doskonały
Mumie
Bo się boi
Book Club: Następny rozdział
Zaginione Miasto
Człowiek zwany Otto
I Love My Dad
Właściciele
Dwa bilety do Grecji
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!