What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Nie po szybkiej rejestracji:


Nie

Nie Cały film

What’s a bad miracle?Jul. 20, 2022USA130 Min.R
twoja ocena: 0
6 324 ocen

Streszczenie

Nie cały film

Gdzie obejrzeć Nie cały film? Film „Nie” (ang. „Nope”) to kolejna produkcja z gatunku horroru, którą wyreżyserował i napisał Jordan Peele. W filmie pojawiają się elementy science-fiction, które przewijają się przez całą fabułę i dodają jej jeszcze większej tajemniczości. Jednym z największych atutów filmu „Nie” jest gra aktorska. Daniel Kaluuya, który wciela się w głównego bohatera, wspaniale odnajduje się w roli i wzbudza w widzu empatię i zrozumienie dla jego postaci. Ekipę aktorską uzupełniają także wspaniali Jessie Buckley i Steven Yeun, którzy także dają z siebie wszystko i przyczyniają się do budowania napięcia w filmie.

Fabuła:

Akcja filmu „Nie” toczy się w małej miejscowości położonej w środkowej Kalifornii. Głównym bohaterem jest Pablo (Daniel Kaluuya), fotografujący dla magazynu National Geographic. Który przyjeżdża do wąwozu, by sfotografować zjawisko świetlne, które pojawia się na niebie. Jednak po tym, jak zjawisko zaczyna się rozprzestrzeniać i pojawiać coraz częściej, mieszkańcy zaczynają odkrywać, że zjawisko to jest o wiele bardziej niebezpieczne, niż im się wydawało. Film „Nie” to także opowieść o ludziach, którzy muszą zmierzyć się z własnymi demonami. Każdy z bohaterów ma swoje problemy i tajemnice, które stają się jeszcze bardziej skomplikowane, gdy pojawia się zjawisko na niebie. Główny bohater, Pablo, musi zmierzyć się z traumą z przeszłości, której nigdy nie udało mu się pokonać. W filmie „Nie” Jordan Peele stworzył atmosferę grozy i niepokoju, która z każdą minutą filmu tylko się nasila.

Gdzie obejrzeć Nie cały film:

Gdzie obejrzeć Nie cały film? Niestety, film „Nie” nie jest pozbawiony wad. Fabuła jest miejscami przewidywalna, a niektóre wątki wydają się być pomijane lub niedopowiedziane. Niektóre decyzje bohaterów wydają się być irracjonalne i trudne do zrozumienia, co może wpłynąć na odbiór filmu przez widza. Kolejnym problemem filmu „Nie” jest tempo narracji. Film ma ponad dwie godziny długości, co jest nieco zbyt długo jak na produkcję z gatunku horroru. Mimo to, film „Nie” to wciąż bardzo udana produkcja, która na pewno przypadnie do gustu fanom horroru i science-fiction. Jordan Peele stworzył film, który jest zarówno piękny, jak i przerażający, a jego wizualna strona zasługuje na szczególne wyróżnienie. Gra aktorska jest także na bardzo wysokim poziomie, co przyczynia się do oddziaływania na emocje widza.

Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie

Dyrektor

Jordan Peele
Dyrektor

Obsada

Daniel Kaluuya isOJ Haywood
OJ Haywood
Keke Palmer isEmerald Haywood
Emerald Haywood
Brandon Perea isAngel Torres
Angel Torres
Steven Yeun isRicky 'Jupe' Park
Ricky 'Jupe' Park
Michael Wincott isAntlers Holst
Antlers Holst
Wrenn Schmidt isAmber Park
Amber Park
Devon Graye isRyder Muybridge
Ryder Muybridge
Donna Mills isBonnie Clayton
Bonnie Clayton

Podobne tytuły

Krzyk 6
M3GAN
Twórca
Madame Web
Bo się boi
Furiosa: Saga Mad Max
Meg 2: Głębia
Skinamarink
Konsekracja
Ant-Man i Osa: Kwantomania
Flash
Uśmiechnij Się
Udostępniono26
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!