What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Niebezpieczni dżentelmeni po szybkiej rejestracji:


Niebezpieczni dżentelmeni

Niebezpieczni dżentelmeni Cały film

Jan. 20, 2023107 Min.
twoja ocena: 0
6 116 ocen

Streszczenie

Niebezpieczni dżentelmeni cały film

Gdzie obejrzeć Niebezpieczni dżentelmeni cały film? „Niebezpieczni dżentelmeni” to polska komedia kryminalna z 2022 roku, w reżyserii i według scenariusza Macieja Kawalskiego. Film rozgrywa się w Zakopanem w 1914 roku i opowiada historię czterech artystów, którzy po narkotycznej imprezie budzą się z trupem na kanapie i zostają zamieszani w rewolucyjną intrygę. Główne role w filmie zagrali: Kacper Olszewski, Filip Gurłacz, Dawid Ogrodnik i Sebastian Stankiewicz. W obsadzie pojawili się również m.in.: Joanna Kulig, Magdalena Boczarska, Maciej Stuhr i Janusz Gajos.

Fabuła:

Pewnego dnia, po jednej z szalonych imprez, czwórka przyjaciół budzi się w swoim apartamencie i odkrywa, że na kanapie leży trup. Okazuje się, że zawiązali się w rewolucyjną intrygę, w którą zamieszani są także tajemniczy Rosjanie oraz piękna kobieta o imieniu Ania (Marta Nieradkiewicz). Bohaterowie próbują rozwiązać zagadkę morderstwa i uniknąć kłopotów, jednocześnie ukrywając swoje tajemnice przed policją oraz swoimi przyjaciółmi. W tym celu podejmują się niebezpiecznej misji, która składa się z licznych skoków, pościgów i spięć z wrogami. W międzyczasie Kazimierz, który jest członkiem tajnej organizacji rewolucyjnej, dąży do osiągnięcia swojego celu, wykorzystując do tego pozostałych trzech przyjaciół. Z kolei Ania ukrywa swoje prawdziwe zamiary i cele, co dodaje niepotrzebnego chaosu do już skomplikowanej sytuacji.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Niebezpieczni dżentelmeni cały film? Wizualnie film prezentuje się bardzo dobrze – reżyser zadbał o szczegóły, a całość utrzymana jest w klimacie epoki. Na uwagę zasługuje również muzyka, która idealnie wpisuje się w atmosferę filmu. Fabuła „Niebezpiecznych dżentelmenów” jest zaskakująca i nieoczywista. Film łączy w sobie elementy komedii, kryminału i dramatu, co powoduje, że nie sposób się nudzić. Aktorzy wykonali swoje role bardzo dobrze, a szczególnie warto zwrócić uwagę na kreację Dawida Ogrodnika, który wcielił się w postać Piotra Chmielowskiego. Podsumowując, „Niebezpieczni dżentelmeni” to udana produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu fanom kina kryminalnego i historycznego. Mimo pewnych niedociągnięć, warto zobaczyć ten film ze względu na ciekawą fabułę i dobrą grę aktorską.

Niebezpieczni dżentelmeni

Dyrektor

Obsada

Tomasz Kot isTadeusz Boy-Żeleński
Tadeusz Boy-Żeleński
Marcin Dorociński isStanisław Witkiewicz
Stanisław Witkiewicz "Witkacy"
Andrzej Seweryn isJoseph Conrad
Joseph Conrad
Wojciech Mecwaldowski isBronisław Malinowski
Bronisław Malinowski
Michał Czernecki isJózef Piłsudski
Józef Piłsudski
Sebastian Stankiewicz isGandarmerie Commander
Gandarmerie Commander
Jacek Koman isVladimir Lenin
Vladimir Lenin
Victoria Gorodetskaya isNadieża Krupska
Nadieża Krupska
Łukasz Wójcik isMarquis Boy de Maupassant
Marquis Boy de Maupassant
Klaudiusz Kaufmann isGendarme Johann
Gendarme Johann

Podobne tytuły

Masz ci los
Skołowani
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai
Na twoim miejscu
Fuks 2
Blef doskonały
Magic Mike: Ostatni taniec
Najbardziej samotny chłopak na świecie
Five Nights at Freddy’s
I Love My Dad
Wonka
Bliscy
Udostępniono33
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!