What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Obsesja po szybkiej rejestracji:


Obsesja

Obsesja Cały film

Some roles are transformative.Nov. 16, 2023USA117 Min.R
twoja ocena: 0
7 157 ocen

Streszczenie

Obsesja cały film

Gdzie obejrzeć Obsesja cały film? „Obsesja” to pełen tajemnic dramat i thriller, który w reżyserii Todda Haynesa oraz według scenariusza Samy Burch odkrywa zawiłości ludzkich relacji, kłamstw i obsesyjnej chęci poznania prawdy. Film ten, który zadebiutował światowo 20 maja 2023 roku, wzbudza kontrowersje i zainteresowanie widzów, prezentując historię aktorki Elizabeth, która pragnie zgłębić wszystkie sekrety życia i małżeństwa Gracie. W rolach głównych występują utalentowane aktorki, które bez wątpienia przyciągają uwagę widza. Elizabeth, zagrana przez niezwykle utalentowaną aktorkę, wchodzi w świat Gracie, próbując rozwikłać tajemnice, które otaczają jej życie. Oto, gdzie zaczyna się niebezpieczna gra pozorów, w której każdy strzeże swojej wersji prawdy.

Fabuła:

Fabuła filmu „Obsesja” rozgrywa się w świetle reflektorów, ale jednocześnie ukrywa się w cieniach kulis. Gdzie prawda mieszka z fałszem, a pozory są równie ważne, co rzeczywistość. Główną bohaterką jest Elizabeth, utalentowana aktorka pragnąca zgłębić najgłębsze tajemnice życia i małżeństwa Gracie, kolejnej gwiazdy sceny filmowej. Elizabeth, fascynowana tajemnicą i zafascynowana życiem Gracie, decyduje się na niebezpieczną grę pozorów. Wprowadza się do otoczonego luksusem domu Gracie, próbując odkryć to, co skrywane jest za zasłoną doskonałości. Początkowo wydaje się, że małżeństwo Gracie to ideał, ale im głębiej wnika w ich życie. Tym bardziej odkrywa ukryte konflikty, kłamstwa i zakamarki ludzkiej psychiki. Gra staje się coraz bardziej niebezpieczna, a granice między rolą aktorską, a rzeczywistością zaczynają się zacierać. Elizabeth musi stawić czoła coraz bardziej zawiłym relacjom, manipulacjom i własnym emocjom. W miarę jak intryga rozwija się, widzowie są świadkami nie tylko dramatycznej ewolucji postaci, ale także ich walki o prawdę i zrozumienie.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Obsesja cały film? „Dramatyczny thriller” to słowa, które idealnie opisują „Obsesję”. Film eksploruje tematy zdrady, manipulacji i konsekwencji decyzji, prowadząc widza przez labirynt emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Nie brak momentów, które dosłownie przyspieszają bicie serca, a intryga trzyma widza w napięciu do samego końca. Aktorska gra w „Obsesji” jest zdecydowanie jednym z mocnych punktów filmu. Elizabeth i Gracie, w wykonaniu utalentowanych aktorek, przekonująco przedstawiają złożoność swoich postaci. Widzowie będą świadkami nie tylko dynamicznej ewolucji relacji między nimi, ale również odkrywania zakamarków ludzkiej psychiki.

Obsesja
Obsesja
Obsesja
Obsesja
Obsesja
Obsesja
Obsesja
Obsesja
Obsesja
Obsesja

Dyrektor

Todd Haynes
Dyrektor

Obsada

Gabriel Chung isCharlie Atherton-Yoo
Charlie Atherton-Yoo
Elizabeth Yu isMary Atherton-Yoo
Mary Atherton-Yoo
Piper Curda isHonor Atherton-Yoo
Honor Atherton-Yoo

Podobne tytuły

Piękna katastrofa
Prawdziwe życie aniołów
Wojna Królów
65
Bliscy
Godland
Chłopiec i czapla
Creed 3
Kawałek nieba
Chłopi
Bezmiar
Filip
Udostępniono12
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!