What's happening?

Oczy Demona

Oczy Demona Cały film

Inspired by True Banned RitualSep. 29, 2022Malaysia95 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 vote

Streszczenie

Oczy Demona cały film

Gdzie obejrzeć Oczy Demona cały film? “Oczy Demona” to film reżyserowany przez Brando Lee i napisany przez Alfie Palermo. Brando Leejest on młodym i obiecującym reżyserem, który w swoim debiutanckim filmie postawił na gatunek horroru. Lee w przeszłości zajmował się głównie tworzeniem reklam i teledysków, a “Oczy Demona cały film” to jego pierwszy pełnometrażowy film. Z pewnością warto śledzić jego karierę i zobaczyć, jakie projekty filmowe przygotuje w przyszłości. To horror, który opowiada o amerykańskiej telewizyjnej ekipie poszukującej zjawisk paranormalnych na całym świecie. Która udaje się do idyllicznego Fraser’s Hill na górzystym obszarze Malezji. W skład ekipy wchodzą producentka, reporterka, kamerzysta i duchowny. Ich celem jest przeprowadzenie transmisji na żywo z budynku, który rzekomo jest nawiedzony przez ducha młodej kobiety, która popełniła tam samobójstwo.

Fabuła:

Gdzie obejrzeć Oczy Demona cały film? Początkowo ekipa uważa, że to tylko kolejny zwyczajny show telewizyjny. Jednak już pierwszej nocy zdarzenia zaczynają się robić coraz bardziej niesamowite. Mroczne cienie, dziwne dźwięki i tajemnicze zjawy zaczynają przeszkadzać w pracy ekipie. Która z czasem ujawnia, że w budynku kryją się mroczne tajemnice.W filmie “Oczy Demona cały film” okazuje się, że duch, który nawiedza budynek, jest bardziej potężny i złośliwy, niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Ekipa zostaje uwięziona w nawiedzonym budynku i musi walczyć o przetrwanie. Podczas gdy zjawy i złowrogie moce zaczynają coraz bardziej atakować ich ciała i umysły.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Oczy Demona cały film? “Oczy Demona” to film, który z pewnością dostarczy miłośnikom horrorów niezapomnianych wrażeń. Reżyser Brando Lee doskonale radzi sobie z tworzeniem napięcia i atmosfery grozy. Film ma wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji, które utrzymują widza w napięciu do samego końca. Wciągająca fabuła, skuteczne efekty specjalne i dobrze zagrana obsada sprawiają, że “Oczy Demona cały film” to jedno z najlepszych dzieł gatunku w ostatnim czasie. Mimo, że film ma kilka przewidywalnych momentów. To ogólnie rzecz biorąc, jest to godny uwagi horror, który na pewno nie pozwoli Ci zasnąć spokojnie po seansie.

Oczy Demona

Podobne tytuły

Puchatek: Krew i miód
Renfield
Terrifier 2
Nie
M3GAN
Krzyk 6
Pukając do drzwi
Bo się boi
Najbardziej samotny chłopak na świecie
Egzorcysta papieża
Martwe zło: Przebudzenie
Abyzou
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!