What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Oppenheimer po szybkiej rejestracji:


Oppenheimer

Oppenheimer Cały film

The world forever changes.Jul. 19, 2023United Kingdom181 Min.R
twoja ocena: 0
5 362 ocen

Streszczenie

Oppenheimer cały film

Gdzie obejrzeć Oppenheimer cały film? „Oppenheimer” to wstrząsający i epicki film biograficzny, który przenosi nas w czasy II wojny światowej i ukazuje historię amerykańskiego naukowca J. Roberta Oppenheimera oraz jego kluczową rolę w stworzeniu bomby atomowej. „Oppenheimer” ukazuje nie tylko fascynujący proces tworzenia bomby atomowej, ale również portretuje człowieka. Który musiał zmierzyć się z trudnymi dylematami etycznymi. Christopher Nolan, utalentowany reżyser, zapewnia nie tylko spektakularne efekty wizualne. Ale skupia się na psychologicznym portrecie głównego bohatera, jego wewnętrznych walkach i wzruszających decyzjach.

Fabuła:

Gdzie obejrzeć Oppenheimer cały film? Akcja filmu rozpoczyna się w czasach II wojny światowej, kiedy świat zmaga się z globalnym konfliktem, a obawy o przyszłość wywołują gorączkowe wysiłki naukowców i rządów w poszukiwaniu nowych, destrukcyjnych broni. W tym kontekście poznajemy postać J. Roberta Oppenheimera, wybitnego fizyka teoretyka, który zostaje wezwany przez rząd Stanów Zjednoczonych do udziału w tajnym projekcie Manhattan. Jego zadaniem będzie opracowanie i zbudowanie broni, która zmieni oblicze wojny i przyniesie potencjalny koniec konfliktu. W miarę jak projekt Manhattan nabiera tempa, Oppenheimer zostaje głęboko zaangażowany w ten ambitny, ale jednocześnie niebezpieczny przedsięwzięcie. Jego oddanie pracy naukowej i walka o osiągnięcie celu prowadzą do nieustannego konfliktu moralnego. Z jednej strony jest przekonany, że jego praca może zapewnić zwycięstwo i ocalić setki tysięcy ludzkich istnień. Z drugiej zaś, zdaje sobie sprawę z katastrofalnych konsekwencji, jakie niesie za sobą wynalezienie bomby atomowej.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Oppenheimer cały film? W trakcie filmu widzowie będą świadkami emocjonujących momentów, zarówno sukcesów, jak i porażek. Które towarzyszą Oppenheimerowi w jego niesamowitej podróży jako naukowca i człowieka. Czy zdoła odnaleźć równowagę między postępem naukowym a moralnymi rozterkami? Czy jego praca przyczyni się do końca wojny czy zapoczątkuje nowy rodzaj zagrożenia? „Oppenheimer” to film, który nie tylko przybliża nam historyczne fakty i postacie. Ale również stawia ważne pytania o ludzkie motywacje, etykę i odpowiedzialność za skutki naszych działań. Ta biograficzna opowieść o jednym z najważniejszych naukowców XX wieku zostawia widzów z głębokim wrażeniem i refleksjami nad tym, jakie dylematy muszą czasami zmagać się geniusze, których prace zmieniają bieg historii. Premiera „gdzie obejrzeć Oppenheimera cały film” już jutro, więc nie przegap okazji, aby zanurzyć się w tej niezwykłej historii i przeżyć razem z J. Robertem Oppenheimerem fascynującą podróż przez czasy niezwykłych odkryć i przemian.

Oppenheimer
Oppenheimer
Oppenheimer
Oppenheimer
Oppenheimer
Oppenheimer
Oppenheimer
Oppenheimer
Oppenheimer
Oppenheimer

Dyrektor

Obsada

Cillian Murphy isJ. Robert Oppenheimer
J. Robert Oppenheimer
Emily Blunt isKatherine 'Kitty' Oppenheimer
Katherine 'Kitty' Oppenheimer
Matt Damon isGen. Leslie Groves Jr.
Gen. Leslie Groves Jr.
Robert Downey Jr. isLewis Strauss
Lewis Strauss
Florence Pugh isJean Tatlock
Jean Tatlock
Benny Safdie isEdward Teller
Edward Teller
Michael Angarano isRobert Serber
Robert Serber
Josh Hartnett isErnest Lawrence
Ernest Lawrence
Rami Malek isDavid Hill
David Hill
Kenneth Branagh isNiels Bohr
Niels Bohr

Podobne tytuły

Creed 3
Lunana: Szkoła na końcu świata
Aftersun
Imperium Światła
W trójkącie
Pukając do drzwi
Poprzednie życie
Filip
Totem
Wieloryb
Zamek
Opiekun
Udostępniono34
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!