What's happening?

Peter von Kant

Peter von Kant Cały film

Jul. 06, 2022France85 Min.Unrated
Twoja ocena: 0
7 1 vote

Streszczenie

Peter von Kant cały film

Gdzie obejrzeć Peter von Kant cały film? Na początku warto zaznaczyć, że film “Peter von Kant” François Ozona to produkcja z gatunku dramatu. Akcja rozgrywa się w 1972 roku w Kolonii i skupia się na życiu Petera – uznanego europejskiego reżysera, który spędza większość swojego czasu tworząc filmy. Warto zwrócić uwagę na grę aktorską Dennisa Ménocheta, który zagrał główną rolę. Jego postać jest bardzo interesująca i niełatwo zrozumieć jej zachowanie oraz motywacje. Jednakże sposób, w jaki aktor przedstawił tę postać, z pewnością zrobił na widzach wrażenie. Film skupia się na relacjach pomiędzy bohaterami oraz na tematach związanych z seksem, miłością, zdradą oraz sztuką. “Peter von Kant” François Ozona to film nie tylko o samotności i relacjach międzyludzkich, ale również o tym, jak nasze życie wpływa na naszą sztukę oraz jak sztuka wpływa na nasze życie.

Fabuła:

Akcja filmu rozgrywa się w 1972 roku w Kolonii i skupia się na życiu Petera von Kanta – uznanego europejskiego reżysera, który spędza większość swojego czasu tworząc filmy. Peter jest samotnym mężczyzną, którego życie toczy się wokół kina, sztuki i luksusowych stylowych ubrań. Pewnego dnia poznaje Karin, młodą i piękną modelkę, która wprowadza się do jego mieszkania i staje się jego partnerką. Jednakże z czasem ich związek zaczyna się psuć, a Peter zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem. Zaprzyjaźnia się z inną kobietą – Andreą, która jest bardzo krytyczna wobec jego stylu życia i sposobu myślenia. W miarę jak trudności w związku z Karin narastają, Peter zaczyna coraz bardziej polegać na Andrea i jej wsparciu.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Peter von Kant cały film? Niestety, brak jest jakiejś konkretniejszej fabuły w tym filmie. Akcja zasadniczo obraca się wokół życia Petera i jego codziennych problemów, jednakże całość wydaje się trochę chaotyczna i bezsensowna. Warto zauważyć, że pomimo tego, że film zdobył trzy nominacje do nagród, to opinie krytyków są raczej mieszane. Z jednej strony doceniają oni grę aktorską, ale z drugiej – krytykują brak konkretnej fabuły. Podsumowując, “Peter von Kant” François Ozona to dzieło, które może się podobać tylko miłośnikom specyficznego klimatu i alternatywnego stylu filmowego. Dla zwykłych widzów może okazać się zbyt chaotyczne i nieprzystępne.

Peter von Kant
Peter von Kant
Peter von Kant
Peter von Kant
Peter von Kant

Dyrektor

Obsada

Podobne tytuły

Noc 12 października
Lunana: Szkoła na końcu świata
Zamek
Wojna Królów
Filip
Zaczarowana góra
Tonia
Życie w błocie się złoci
W trójkącie
Ona jest miłością
Chleb i sól
Sundown
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!