What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Piękna katastrofa po szybkiej rejestracji:


Piękna katastrofa

Piękna katastrofa Cały film

Apr. 04, 2023USA96 Min.R
twoja ocena: 0
8 342 ocen

Streszczenie

Piękna katastrofa cały film

Gdzie obejrzeć Piękna katastrofa cały film? Film „Piękna katastrofa” to połączenie melodramatu i akcji, której fabuła kręci się wokół Abby, świeżo upieczonej studentki, która próbuje stawić czoła swoim demonom z przeszłości. Pewnego dnia poznaje Travisa, który okazuje się być bokserem walczącym w nielegalnych walkach. Reżyserem filmu jest Roger Kumble, znany z takich produkcji jak „Niebezpieczna kobieta” czy „Sex w wielkim mieście”. W roli Abby występuje Josephine Langford, a w roli Travisa Hero Fiennes Tiffin. Oboje aktorów świetnie oddają emocje swoich postaci i budują napięcie w scenach pełnych akcji. Opowieść nie jest oryginalna, a większość wątków można przewidzieć z góry. Mimo to, reżyser Roger Kumble stworzył ciekawą i emocjonującą historię, która z pewnością zainteresuje widzów, którzy lubią filmy o miłości i niebezpieczeństwach.

Fabuła:

Piękna Katastrofa to film opowiadający historię Abby, świeżo upieczonej studentki, która ma skomplikowane życie uczuciowe. Pragnie porzucić swoją niewłaściwą dla niej przeszłość i zacząć wszystko od nowa. Pewnego dnia poznaje Travisa, chłopaka z marginesu społecznego, który zarabia na życie jako zawodnik w nielegalnych walkach bokserskich. Abby i Travis mają ze sobą wiele sprzeczności, ale nieuniknionie przyciągają się nawzajem. Abby początkowo nie jest zainteresowana Traviem, ale wkrótce zaczyna mu ufać i otwiera się przed nim. Travis ma jednak wiele problemów na swoim koncie, z którymi Abby musi sobie radzić. Ich relacja nabiera tempa, a ich uczucia rozwijają się w nieoczekiwany sposób.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Piękna katastrofa cały film? Niestety, mimo ciekawego pomysłu na fabułę, „Piękna katastrofa” nie spełnia oczekiwań. Scenariusz jest przewidywalny, a dialogi nierzadko brzmią sztucznie. Choć film zawiera niezłe sceny akcji i walk, to brakuje im dynamiki i intensywności. Muzyka, która miała dodawać klimatu, często jest przesadzona i przytłaczająca. Jednakże, jeśli jesteś fanem romantycznych filmów akcji, to mimo swoich wad, „Piękna katastrofa” może Ci się spodobać. Podsumowując, „Piękna katastrofa” to film z nierównym poziomem jakości. Choć fabuła jest ciekawa, wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Mimo to, dla fanów gatunku może okazać się przyjemnym doświadczeniem. Piękna Katastrofa to film, który skupia się na zawiłościach związków międzyludzkich, ale także na niebezpieczeństwach, z jakimi można się spotkać w życiu. Film ma swój urok, ale jednocześnie pozostawia wiele do życzenia.

Piękna katastrofa
Piękna katastrofa
Piękna katastrofa
Piękna katastrofa
Piękna katastrofa
Piękna katastrofa
Piękna katastrofa
Piękna katastrofa
Piękna katastrofa
Piękna katastrofa

Dyrektor

Roger Kumble
Dyrektor

Obsada

Dylan Sprouse isTravis Maddox
Travis Maddox
Virginia Gardner isAbby Abernathy
Abby Abernathy
Austin North isShepley Maddox
Shepley Maddox
Libe Barer isAmerica Mason
America Mason
Brian Austin Green isMick Abernathy
Mick Abernathy
Autumn Reeser isProfessor Felder
Professor Felder
Samuel Larsen isJesse Viveros
Jesse Viveros
Jack Hesketh isTrenton Maddox
Trenton Maddox

Podobne tytuły

Blueback
Purpurowe Serca
Perfect Days
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
W gorsecie
Rodeo
Niezniszczalni 4
Imperium Światła
Madame Web
Bracia ze stali
Forever Young
Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży
Udostępniono27
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!