What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Pimi z Krainy Tygrysów po szybkiej rejestracji:


Pimi z Krainy Tygrysów

Pimi z Krainy Tygrysów Cały film

Together they will find home...Oct. 13, 2022Canada94 Min.Not Rated
twoja ocena: 0
9 164 ocen

Streszczenie

Pimi z Krainy Tygrysów cały film

Gdzie obejrzeć Pimi z Krainy Tygrysów cały film? Film „Pimi z Krainy Tygrysów” to produkcja włoska z gatunku familijnego i przygodowego, która swoją światową premierę miała 13 października 2022 roku. Reżyserem filmu jest Brando Quilici, a scenariusz napisali Hugh Hudson i Rupert Thomson. Polska premiera kinowa odbyła się 27 stycznia 2023 roku. Mimo tego, „Pimi z Krainy Tygrysów” to film, który z pewnością przypadnie do gustu widzom, którzy cenią sobie produkcje familijne z elementami przygodowymi. Jest to film, który przede wszystkim skupia się na relacji między człowiekiem a zwierzęciem oraz na przyjaźni i lojalności. Ponadto, piękne krajobrazy i dobra gra aktorska sprawiają, że film ten warto obejrzeć, zwłaszcza z młodszymi widzami.

Fabuła:

Film opowiada historię osieroconego chłopca o imieniu Balmani, który ratuje małego tygrysa przed kłusownikami. Razem wyruszają w niebezpieczną i pełną przygód podróż, aby znaleźć bezpieczne miejsce dla tygrysa. W czasie swojej podróży spotykają różnych ludzi i zwierzęta, a także muszą zmierzyć się z niebezpieczeństwami. Fabuła „Pimi z Krainy Tygrysów” skupia się na historii osieroconego chłopca o imieniu Balmani, który ratuje małego tygrysa przed kłusownikami. Chłopiec postanawia pomóc zwierzęciu i wyrusza z nim w niebezpieczną i pełną przygód podróż przez Indie, aby znaleźć dla niego bezpieczne miejsce. W czasie swojej podróży, Balmani i Pimi spotykają różnych ludzi i zwierzęta oraz zmierzają się z niebezpieczeństwami. Muszą stawić czoła takim problemom jak brak wody, trudne warunki atmosferyczne i spotkanie z dzikimi zwierzętami. W trakcie podróży chłopiec i tygrys zaczynają rozwijać coraz silniejszą więź, która staje się dla nich bardzo ważna.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Pimi z Krainy Tygrysów cały film? Jednym z atutów tego filmu są piękne krajobrazy i scenerie, które zostały sfilmowane w Indiach. Widzowie mają okazję zobaczyć malownicze miasteczka, egzotyczne plaże i dżunglę. Również aktorzy, którzy wcielają się w postacie Balmani i Pimi, czyli małego tygrysa, wykonali swoją pracę znakomicie. Balmani jest sympatycznym i odważnym chłopcem, który zrobi wszystko, aby ocalić swojego przyjaciela, a Pimi zachwyca swoją naturalnością i urokiem. Jednym z problemów filmu jest brak konkretnej fabuły. Widzowie mogą odczuć pewne rozczarowanie z powodu braku rozwiniętej historii i ciągłych zmian akcji. Ponadto, niektóre sceny wydają się być nieco przesłodzone, co może zniechęcić widza, który oczekuje na prawdziwą przygodę.

Pimi z Krainy Tygrysów
Pimi z Krainy Tygrysów
Pimi z Krainy Tygrysów

Dyrektor

Obsada

Claudia Gerini isMiss Hannah
Miss Hannah
Shi Yang isHead Lama
Head Lama
Samir Gurung isMadhav's Father
Madhav's Father

Podobne tytuły

Yuku i magiczny kwiat
Rycerze Zodiaku
Super Futrzak ratuje świat
Mała Syrenka
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Mumie
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai
Zaginione Miasto
Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan
Między nami żywiołami
Szkoła magicznych zwierząt
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
Udostępniono10
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!