What's happening?

Pod ziemią

Pod ziemią Cały film

Sep. 22, 2021Germany93 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 vote

Streszczenie

Pod ziemią cały film

Gdzie obejrzeć Pod ziemią cały film? “Pod ziemią” (oryg. “Il buco”) to film, który w wyjątkowy sposób ukazuje pasję i determinację młodych ludzi. Którzy zafascynowani speleologią postanawiają wyruszyć na poszukiwanie nieodkrytych jaskiń. Reżyser Michelangelo Frammartino przedstawia nam historię kilku członków grupy speleologicznej. Którzy po dotarciu do wszystkich jaskiń północnych Włoch, postanawiają poszukać kolejnych, w których wcześniej nikt nie był. Film “Pod ziemią cały film” zaczyna się od pokazania nam scen z wyprawy grupy do jaskiń. Widzimy, jak młodzi ludzie, wyposażeni w odpowiedni sprzęt i umiejętności, przebywają kolejne trudne i niebezpieczne drogi. Z czasem, po dotarciu do końca jaskiń północnych Włoch, bohaterowie postanawiają kontynuować swoją przygodę na północy kraju. Tam rozpoczynają poszukiwania nieodkrytych dotąd jaskiń, które mogą być dla nich kolejnym wyzwaniem.

Fabuła:

Film “Pod ziemią cały film” opowiada historię młodej grupy speleologów z Włoch. Którzy po wielu wyprawach do jaskiń północnych Włoch, postanawiają odkrywać jaskinie, w których wcześniej żaden człowiek nie był. W sierpniu 1961 roku, grupa wyrusza na północ i odkrywa w lesie niewielki otwór prowadzący do jaskini. Z czasem odkrywają kolejne podziemne korytarze, które prowadzą do coraz to większych i piękniejszych jaskiń. Wraz z eksploracją jaskiń, pojawiają się też trudności. Podczas jednej z wypraw, jeden z członków grupy zostaje ranny i musi być przetransportowany na powierzchnię. Na drodze grupy staje też tajemniczy mężczyzna, który w zamian za pomoc w odnalezieniu nowych jaskiń, prosi o zachowanie ich lokacji w tajemnicy. W miarę jak grupa odkrywa coraz to większe jaskinie, zaczyna pojawiać się w niej poczucie niepokoju.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Pod ziemią cały film? Podczas swojej wyprawy, bohaterowie natrafiają na wiele przeszkód i trudności, które muszą pokonać. Pokazywane są nam piękne krajobrazy i ciekawostki natury jednak równocześnie zwraca się uwagę na zagrożenia, jakie czekają na ludzi podczas takiej ekspedycji. Jaskinie, które odwiedzają, są wąskie, ciemne i niebezpieczne, a poziom trudności w ich eksploracji stopniowo wzrasta. Reżyser stworzył w “Pod ziemią cały film” swoisty hymn na cześć ludzi, którzy z pasją poświęcają swoje życie na odkrywanie nieznanych dotąd miejsc na ziemi. Jednak równocześnie zwraca się uwagę na ryzyko, jakie niesie ze sobą takie przedsięwzięcie. Film pokazuje, że speleologia to nie tylko pasja, ale także ogromna odpowiedzialność. Podsumowując, “Pod ziemią” to film godny polecenia dla miłośników przygód i piękna natury.

Pod ziemią
Pod ziemią
Pod ziemią
Pod ziemią
Pod ziemią
Pod ziemią
Pod ziemią
Pod ziemią
Pod ziemią
Pod ziemią

Dyrektor

Obsada

Claudia Candusso isSpeleologist
Speleologist
Paolo Cossi isSpeleologist and Drawer
Speleologist and Drawer
Mila Costi isSpeleologist
Speleologist
Jacopo Elia isSpeleologist
Speleologist
Nicola Lanza isShepherd
Shepherd
Leonardo Larocca isSpeleologist
Speleologist

Podobne tytuły

Noc 12 października
Till
Pacifiction
Pukając do drzwi
Rycerze Zodiaku
Zamek
Babylon
Purpurowe Serca
Wieloryb
Tonia
Forever Young
Prześwietlenie
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!