What's happening?

Pokusa

Pokusa Cały film

Will you succumb?Jan. 27, 2023Poland98 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 vote

Streszczenie

Pokusa cały film

Gdzie obejrzeć Pokusa cały film? Przyjrzyjmy się nowemu filmowi z gatunku erotycznych thrillerów – “Pokusa”. W reżyserii Marii Sadowskiej i z udziałem Heleny Englert w roli głównej. Film jest zdecydowanie mocny i nieco kontrowersyjny. Sceny erotyczne są kręcone w sposób realistyczny i eksplicitny, a niekiedy granica między erotyką a przemocą staje się bardzo płynna. Jednak to nie tylko aspekt wizualny sprawia, że film jest mocny – historia Inez ukazuje, jak łatwo można zgubić się w pochopnym i ryzykownym działaniu, dążąc do spełnienia marzeń.

Fabuła:

Gdzie obejrzeć Pokusa cały film? Fabuła filmu “Pokusa” opowiada historię Inez, młodej i ambitnej kobiety, która marzy o karierze dziennikarki. W końcu jej marzenia się spełniają i dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd sportu i show-biznesu. Jednak szybko okazuje się, że jej praca to nie tylko pisanie artykułów, ale też szpiegowanie i podsłuchiwanie ludzi. Inez nie ma skrupułów i robi wszystko, żeby zdobyć informacje, jakie są potrzebne do napisania sensacyjnego tekstu. Jednym z celów jej zainteresowania jest popularny piłkarz, którego prywatne życie wzbudza wiele kontrowersji. Inez chce zdobyć informacje na jego temat i przekonać się, co tak naprawdę dzieje się w jego życiu prywatnym. Wkrótce Inez zaczyna spotykać się z piłkarzem i zatajać przed nim swoją prawdziwą tożsamość. Początkowo jest to dla niej tylko zabawa, jednak wkrótce zaczyna zdawać sobie sprawę, że nie potrafi już odróżnić rzeczywistości od fikcji i wpada w wir zmysłowych uniesień. To prowadzi do szeregu niebezpiecznych sytuacji i intryg, które zmierzają do odkrycia tajemnic piłkarza.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Pokusa cały film? Niestety, mimo dobrych intencji, “Pokusa” nieco przegina w kierunku sensacyjnego thrillera. To może być problemem dla widzów, którzy oczekują czegoś więcej niż tylko seksu i przemocy. Niektóre wątki są mocno przerysowane, a decyzje bohaterów czasem wydają się niewiarygodne i niezrozumiałe. Mimo to, Pokusa cały film zdołał mnie wciągnąć w swoją historię i zainteresować, co się dalej stanie z Inez. Warto też wspomnieć o aktorskim występie Heleny Englert. która udowadnia, że jest jedną z najciekawszych młodych aktorek na polskiej scenie filmowej. W roli Inez potrafi ukazać wiele emocji i odcieni, od pewności siebie po strach i niepewność. Poza nią, w filmie pojawiają się też dobrze znane polskie twarze, takie jak Bartłomiej Topa czy Olga Bołądź. Podsumowując, “Pokusa” to film zdecydowanie dla widzów dorosłych, którzy nie boją się mocnych wrażeń. Nie jest to arcydzieło kina, ale z pewnością wciągnie w swoją historię i dostarczy chwilę napięcia i emocji.

Pokusa

Podobne tytuły

Missing
Wyzwolenie
Pacifiction
Wyrwa
Jestem otchłanią
65
Infinite Storm
Bestia
Kokainowy miś
Wilcze Stado
Holy Spider
John Wick 4
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!