What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Priscilla po szybkiej rejestracji:


Priscilla

Priscilla Cały film

Wife to the king. Icon to the world. Destined for more.Oct. 27, 2023Italy110 Min.R
twoja ocena: 0
8 118 ocen

Streszczenie

Priscilla cały film

Gdzie obejrzeć Priscilla cały film? Film „Priscilla” to barwna podróż przez świat muzyki, młodości i miłości, ukazująca historię niezwykłej dziewczyny. Reżyserią i scenariuszem tego biograficznego dramatu zająła się uzdolniona Sofia Coppola. Która z powodzeniem przekazuje widzom nie tylko historię życia głównej bohaterki, ale również atmosferę epoki i ducha czasów. Sofia Coppola z pewnością oddaje klimat tamtych lat, kreując bogatą i fascynującą wizję epoki. „Priscilla” to film pełen energii, emocji i nostalgii. Pomimo pewnych ograniczeń, film ten oferuje widowisko dla wszystkich fanów muzyki rockowej i opowieść o sile młodości, miłości i marzeń.

Fabuła:

„Priscilla” to historia młodej dziewczyny o imieniu Priscilla. Która przypadkowo zostaje wciągnięta w świat rock’n’rolla i miłości, zmieniając swoje życie na zawsze. Akcja filmu rozgrywa się w latach 70., w czasach, gdy muzyka rockowa królowała na scenie muzycznej, a dźwięki gitary elektrycznej i pulsujące rytmy stawały się symbolem buntu i wolności. Główna bohaterka, Priscilla, to nieśmiała nastolatka, której życie zmienia się diametralnie po spotkaniu z karizmatyczną gwiazdą rocka. W trakcie jednego z koncertów, gdzie Priscilla przypadkowo się znalazła. Spotyka ona swojego idola, który zwraca uwagę na jej naturalność i autentyczność. To spotkanie staje się punktem zwrotnym dla dziewczyny, prowadząc ją w wir emocji, muzyki i skomplikowanych relacji. Priscilla zostaje wciągnięta w świat tajemniczego życia rockowej gwiazdy, stając się zarazem jego inspiracją i towarzyszką.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Priscilla cały film? Warto zwrócić uwagę na wybitną grę aktorską głównej bohaterki, która pochłania widza swoją naturalnością i charyzmą. Priscilla, w interpretacji utalentowanej aktorki, staje się postacią, z którą łatwo się utożsamić. Przechodząc razem z nią przez wzloty i upadki życia na scenie i poza nią. Gwiazda rocka, w którą Priscilla się zakochuje, również jest przekonująco zagrana, oddając całą paletę emocji i trudności, z jakimi muszą mierzyć się sławni artyści. Jednakże, mimo wielu zalet, film „Priscilla” nie unika pewnych pułapek. Oceny krytyków, niższe niż oczekiwano, sugerują, że niektórzy mogą poczuć niedosyt w kontekście głębokości charakterów i rozwoju fabuły. Mimo że film prezentuje fascynujący obraz świata muzycznego. Czasami brakuje mu głębokiej analizy psychologicznej postaci czy bardziej złożonych relacji między nimi.

Priscilla
Priscilla
Priscilla
Priscilla
Priscilla
Priscilla
Priscilla
Priscilla
Priscilla
Priscilla

Dyrektor

Obsada

Cailee Spaeny isPriscilla
Priscilla
Ari Cohen isCaptain Beaulieu
Captain Beaulieu
Dagmara Domińczyk isAnn Beaulieu
Ann Beaulieu
Tim Post isVernon Presley
Vernon Presley
Lynne Griffin isGrandma 'Dodger'
Grandma 'Dodger'

Podobne tytuły

Wojna Królów
Aftersun
Prawdziwe życie aniołów
Fabelmanowie
Piep*zyć Mickiewicza
Wieloryb
Sisu
Rodeo
Rycerze Zodiaku
Powstaniec 1863
Tar
Bezmiar
Udostępniono12
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!