What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Pukając do drzwi po szybkiej rejestracji:


Pukając do drzwi

Pukając do drzwi Cały film

Save your family or save humanity. Make the choice.Feb. 01, 2023
twoja ocena: 0
6 272 ocen

Streszczenie

Pukając do drzwi cały film

Pukając do drzwi, film oparty na powieści z 2018r napisanej przez autora horrorów Paula G. Tremblaya. Trembaly otrzymał nagrodę Brama Stokera za nią. Tremblay ma na swoim koncie kilka innych powieści grozy, takich jak Głowa pełna duchów. To będzie pierwsza taka filmowa adaptacja któregokolwiek z jego opowiadań.

Fabuła:

Pukając do drzwi opowiada o parze, Adrew i Ericu oraz ich młodej, adoptowanej córce. Którzy osiedlają się w domku w lesie na relaksujący wypoczynek. Ich rekreacyjna samotność nie trwa jednak długo ponieważ podchodzi do nich mężczyzną i troje innych nieznajomych. Spotyka on ich adoptowaną córkę która aktualnie sama zbiera robale. Przedstawia się on jako „Leonard” zaś ona ma na imię Wen. Zaciekawiona Wen pyta Leoparda dlaczego do niej podszedł. Odpowiada, że powinien zaprzyjaźnić się z nią i jej ojcami, ale jest załamany z powodu czegoś, co on i jego przyjaciele muszą zrobić. Kiedy jej to mówi, z okolicznych lasów wyłaniają się trzy inne osoby, wszystkie niosące złowieszcze rodzaje broni. Widzimy jak Wen pospiesznie wraca do domu i jej ojców gdyż czuje się niekomfortowo z nowo poznanym Leonardem i jego towarzyszami. Po tej rozmowie do domku włamuje się czwórka nieznajomych, obezwładniają oni rodziców Wen. Leonard wyjaśnia rodzinie że on i jego grupa mają bardzo ważną pracę do wykonania która może być jedną z najważniejszych w historii świata. Krótko mówiąc, będą musieli dokonać wyboru, a jeśli tego nie zrobią, przyniesie to apokalipsę.

Ciekawostki:

Pukając do drzwi zaczyna się gdy czterech nieznajomych włamuje się i przynosi tę wiadomość. Trudno nie wyobrazić sobie ich jako biblijnych „Czterech jeźdźców apokalipsy”. Czy mała Wen stanie się posłuszną owieczką? Kto wie, zapraszamy do seansu. Inną interesującą cechą Shyamalana, o której należy pamiętać jest to że mają tendencję do osadzania religii w niektórych swoich opowieściach. Na przykład Znakach gdzie głównym bohaterem jest katolicki ksiądz który zmaga się ze swoimi przekonaniami po śmierci żony. Film Pukając do drzwi będzie dość nietypowym filmem, odmiennym od większości innych.

Pukając do drzwi
Pukając do drzwi
Pukając do drzwi

Dyrektor

Obsada

Abby Quinn isAdriane
Adriane
William Ragsdale isEric's Father
Eric's Father
Clare Louise Frost isInfomercial Co-Host
Infomercial Co-Host
Mike Wilson isConstruction Worker
Construction Worker

Podobne tytuły

Opadające liście
Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One
Przesilenie zimowe
Filip
Nie
Oczy Demona
Sundown
Raport Pileckiego
Wieloryb
Aftersun
W gorsecie
Zaproszenie
Udostępniono46
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!