What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry! po szybkiej rejestracji:


Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!

Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry! Cały film

Evil never plays by the rules.Aug. 30, 2023United Kingdom77 Min.Not Rated
twoja ocena: 0
6 376 ocen

Streszczenie

Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry! cały film

Gdzie obejrzeć Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry! cały film? „Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!” (All Fun and Games) to horror z 2023 roku, którego fabuła przykuwa uwagę od samego początku. Reżyserią zajęli się Eren Celeboglu i Ari Costa, natomiast scenariusz napisał J.J. Braider. Film trwa 1 godzinę i 16 minut, oferując intensywną dawkę strachu i napięcia. Premiera światowa miała miejsce 11 sierpnia 2023 roku, a polska premiera kinowa odbyła się 10 listopada 2023 roku. Fabuła filmu rozgrywa się w Salem, co samo w sobie już zwiastuje atmosferę tajemnicy i grozy. Grupa dzieciaków przypadkowo natrafia na przeklęty nóż, który wydaje się być kluczem do demonicznego koszmaru. Gdy demoniczna siła zostaje uwolniona, dzieciaki zostają zmuszone do uczestnictwa w makabrycznej grze, której stawką jest coś o wiele ważniejszego niż zdrowie i życie.

Fabuła:

„Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!” (All Fun and Games) to mroczny horror, którego fabuła rozgrywa się w malowniczym, ale przesiąkniętym historią mieście Salem. Grupa dzieciaków, mieszkańców tego spokojnego miejsca, przypadkowo natrafia na przeklęty nóż, który wydaje się być źródłem demonicznego zagrożenia. W samym środku letnich wakacji, gdy Salem spoczywa w spokojnej atmosferze, dzieciaki – przyjaciele od lat – odkrywają ukryte pomieszczenie w starym domu. Tam natrafiają na stuletni nóż, który jest nie tylko antycznym artefaktem, ale także nośnikiem przekleństwa. Nieświadome konsekwencji, dzieci decydują się bawić, nie zdając sobie sprawy z mrocznej mocy, którą właśnie uwolniły. Wraz z uwolnieniem demonicznej siły, zaczynają dziać się dziwne i przerażające rzeczy. Dzieci stają się pionkami w makabrycznej grze, w której ich życie, zdrowie i umysły stają się stawką. Przeklęty nóż działa jak klucz do innego wymiaru, gdzie siły nadprzyrodzone manipulują rzeczywistością i sprawdzają granice ludzkiego strachu.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry! cały film? Niezwykle istotny dla horroru jest również aspekt wizualny, a tutaj reżyserzy odnoszą sukces. Scenerie Salem są przedstawione w sposób sugestywny, tworząc niepowtarzalny klimat. Efekty specjalne, zwłaszcza te związane z demonami, są przekonujące i potrafią wywołać ciarki na skórze. Niestety, mimo wielu pozytywnych aspektów, film zdaje się tracić nieco kiedy zbliża się do zakończenia. Może to być wynikiem pewnej przewidywalności w rozwoju fabuły, która w pewnym momencie utratę zaskoczenia. Oceniany na poziomie 4,3 przez widzów i 3,6 przez krytyków. „Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!” nie spełni oczekiwań tych, którzy szukają głębokich, filozoficznych przemyśleń w gatunku horroru. Podsumowując, film ten jest udanym przedstawicielem horroru, który przyciąga uwagę oryginalnym podejściem do tematu. Silną atmosferą i dobrze zrealizowanymi efektami specjalnymi.

Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!
Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!
Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!
Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!
Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!

Podobne tytuły

Skinamarink
Oczy Demona
Egzorcysta: Wyznawca
Zaproszenie
Renfield
Mów do mnie
Puchatek: Krew i miód
Meg 2: Głębia
Egzorcysta papieża
Dwie minuty do piekła
Abyzou
Play Dead
Udostępniono47
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!